Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szkoda, że modlitwa nie rozjaśnia... (ciekawa ciekawostka)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
15-02-2009 17:46pastefqa (127 punktów)Szkoda, że modlitwa nie rozjaśnia... (ciekawa ciekawostka)
witam
właśnie przeczytałem, piękne: www.racjonalista.pl/index.php/s,20/t,19033

>Prokuratura ... Uzasadniła to powołując się na zapewnienia redaktor naczelnej ... mówili jedynie o nieszczęśliwym, "niefortunnym komentarzu", "braku wyczucia", czy "błędzie".
dziewięciu na dziesięciu prokuratorów w naszym pięknym kraju, pochyla się nad sukienkowymi wierząc w ich zapewnienia

>W piśmie można ponadto przeczytać o innej działalności redakcji na polu pomocy udzielanej krajom afrykańskim, która absolutnie przeczy rasistowskim poglądom.
tia... pole pomocy krajom afrykańskim! dobre
jeżeli przyjmiemy, że "pomoc" to nawracanie na jedynie słuszną wiarę, to się zgadzam w zupełności

>W imieniu Stowarzyszenia Młoda Socjaldemokracja Łukasz Markowski skierował do prokuratury zażalenie...
dzięki bogu

Szkoda, że modlitwa nie rozjaśnia... mózgownicy!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

www.racjonalista.pl/index.php/s,20/t,19033
Szkoda słów.
Chciałbym, by następny papież był ciemnoskóry. Czy wówczas również zamieściliby podobny komentarz do zdjęcia?

Pozdrawiam - Zbyszek

Prawda jest jedna.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365