Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Mistrz i Małgorzata" BAL PEŁNI KSIĘŻYCA 21.03 Zagnańsk

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
24-02-2009 17:20lachowska (7 punktów)"Mistrz i Małgorzata" BAL PEŁNI KSIĘŻYCA 21.03 Zagnańsk
Ocena 2 na 2

Witam

Przepraszam za uprawianie reklamy za forum, ale tylko fora o „Mistrzu i Małgorzacie” są odpowiednim miejscem do zapraszania na Bal u Wolanda, a z miłości do tej książki powstała jego idea

Szykujemy coś naprawdę wyjątkowego, dla wielbicieli "Mistrza i Małgorzaty" ; prawdziwy psychodeliczny bal.. Efekt końcowy będzie wynikiem starań trzech ekip:
Syndromm'u, Wesołego Samego Złego oraz Magów Psychodelicznej Nuty.
Oferujemy trzy sale balowe: psytrance, minimal oraz chillout oraz wiele innych atrakcji.

Bal wybuchnie feerią barw i dźwięków wieczorem 21 marca o godzinie 21.

Aby szczególnie nie wyróżniać się z tłumu gości prosimy o szczególne na tę okazje przebrania ! Niech to będzie pole do popisu dla Waszej wyobraźni..

Gości balowych powita Królowa Margot, znana jako Małgorzata

Drzwi otworzy Azazello ale tylko gdy zadzwonisz na nr 505-837-666
i wypowiesz hasło: "jestem zachwycony/a"

Koszt balu 20 zł.
Jeżeli jednak będziesz ubrany nieodpowiednio do tej okazji zapłacisz 25 zł.
Jeśli z powodu zbyt skromnego stroju poczujesz się niezręcznie, będziesz mógł coś odpowiedniego kupić lub wypożyczyć.

Na balu zagrają:

Moulas (Kielce)
Styropian (Psylesia -Katowice)
Nois (Aspect of Valor -Warszawa)
Marion (Ashoka -Rybnik)
Amnesia (Spiral Active Project -Wrocław)
Dominor (Magowie Psychodelicznej Nuty -Rzeszów)
Pitt (Magowie Psychodelicznej Nuty -Rzeszów)
Yaos (Magowie Psychodelicznej Nuty -Rzeszów)
L5S1 (Marny Popis Crew -Warszawa)
Folklor (Wesołego Samego Złego -Warszawa)

Wizualizacje

Telepateam (Ropczyce)
Młodszy Mag (Rzeszów)
Tofik (Rybnik)
Henri ‘Celnik’ Rousseau
Frida Kahlo
Henri Matisse

Dekoracje:

UVArtDecoTeam (Rzeszów)
Sinsemilla (Kielce)
Wesołego Samego Złego

Chillout Deco & Chaishop

Sinsemilla (Kielce)

Dziwactwa i unietrzeźwianie
Wesołego Samego Złego

Goście specjalni

Edith Piaf
Jim Morrison
Freddie Mercury
...
oraz goście specjalni supertajni.

Dojazd samochodem:

Klub "u Ducha" znajduje się w miejscowości Zagnańsk k/ Kielc, na ul. Kieleckiej 5; zaraz na początku wjazdu do Zagnańska
od strony Kielc.

Samochodem można dotrzeć także łatwo od strony Piotrkowa Łodzi - skręcając koło stacji benzynowej w lewo w miejscowości ĆMINSK. Należy jechać główną drogą przez wioskę Samsonów a gdy dotrzecie do Zagnańska należy skręcić w prawo za komisariatem policji "na Kielce" , jechać ok. 2 km aż do przejazdu kolejowego, klub „U Ducha” znajduje się zaraz za przejazdem kolejowym.

Od strony Radomia i Warszawy należy skręcić w okolicach miejscowości Kajetanów na prawo (jadąc uprzednio krajową 7) - w Zagnańsku - za szkołą Technikum Leśnym – trzeba skręcić
w lewo.

Dojazd bez samochodu:

Klub u Ducha mieści się jakieś 5 minut na piechotę od stacji PKP Zagnańsk. Pociągi do Zagnańska kursują od rana do ok. 20:00 zarówno z Kielc jak i ze Skarżyska.

Po wyjściu z pociągu trzeba iść około 500-750m "w stronę" Kielc , wzdłuż torów, aż dojdziecie do przejazdu kolejowego za którym jest klub.

W razie problemów z dotarciem dzwońcie na numer awaryjny 509-312-392.

Zabierając ze sobą śpiwór będzie można spokojnie odpocząć po balowym zamieszaniu czy poczekać na dogodny środek transportu.

Serdecznie zapraszamy !!!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365