Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wymyślacie czasem kawały bądź dowcipy i staracie się je upowszechniać?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-03-2009 09:58kawuszczyn (27 punktów)Wymyślacie czasem kawały bądź dowcipy i staracie się je upowszechniać?
Czy przed opublikowaniem ich hamuje Was własny kręgosłup moralny? Macie wyrzuty sumienia gdy własny dowcip lub kawał usłyszycie z ust głupca, który jest w tym momencie Waszą nieświadomą marionetką? Macie po tym wyrzuty sumienia, że stara i fałszywa teoria wciąż jest żywa w ustach innych ludzi?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Adamiak (36436 punktów)Odp: Wymyślacie czasem kawały bądź dowcipy i staracie się je upowszech
>Czy przed opublikowaniem ich hamuje Was własny kręgosłup moralny? Macie wyrzuty sumienia gdy własny
>dowcip lub kawał usłyszycie z ust głupca, który jest w tym momencie Waszą nieświadomą marionetką?
>Macie po tym wyrzuty sumienia, że stara i fałszywa teoria wciąż jest żywa w ustach innych ludzi?
>


No... i dlaczego nie odpowiadacie...???!!!

...już dwie godziny tu wiszę...
szajung (4 punktów)
Nie ma tutaj żadnych kawalarzy? Pokażmy, że mamy humor.
10-03-2009 15:55 
 Ocena 1 na 1
e.coli (338 punktów)
>Nie ma tutaj żadnych kawalarzy? Pokażmy, że mamy humor.
Jasne, że wrzucam swoje kawały do Sieci. Np. ten: Przychodzi marchewka do tarki i mówi: jestem pomarańczowa!

A tak serio: nie rozumiem trochę tematu. Znaczy, że jak ktoś opowie kiedyś mój dowcip, to popełniłem zło?
jad11 (18783 punktów)
>Czy przed opublikowaniem ich hamuje Was własny kręgosłup moralny? Macie wyrzuty sumienia gdy własny
>dowcip lub kawał usłyszycie z ust głupca, który jest w tym momencie Waszą nieświadomą marionetką?
>Macie po tym wyrzuty sumienia, że stara i fałszywa teoria wciąż jest żywa w ustach innych ludzi?

....nie?..


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365