Racjonalista - Strona głównaDo treści
Uwagi o forum

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
04-09-2003 18:26marcin_sUwagi o forum
Taka jedna propozycja:
Może by tak uznać, że post jest nowy, jeśli ma powiedzmy nie więcej niż 36 godzin? Bo ocenianie tego po dacie jest mylące. O godzinie 00:01 nie ma nowych postów! Tak mni sie przynajmniej wydaje.
I druga:
Może by jednak ukrywać emaile, a dać możliwość wysłania emaila bez znajomości adresu odbiorcy? Chodzi mi tu np. o spam.
Pozdrowienia.

webmaster (moderator)
redakcja zje kolację, odpocznie sobie, pomyśli, a jak dojdze do wniosku, to zrobi
verminat (7 punktów)
>redakcja zje kolację, odpocznie sobie, pomyśli, a jak dojdze do wniosku, to zrobi
No i jak tam, kolacja smakowała ? No to do roboty, droga redakcjo !!! Ja też nie chcę, aby mój e-mail był widoczny na forum...
verminat
A zresztą, bez łaski - już wiem jak sie wylogować
webmaster (moderator)
>No i jak tam, kolacja smakowała ? No to do roboty, droga redakcjo !!! Ja też nie chcę, aby mój e-mail był widoczny na forum...
młodzież się nie denerwuje, bo młodzieży zaszkodzi. zmiany poczynione, jest 36 godz.
o e-maile się młodzież nie martwi, są zabezpieczone przed spamem. kto młodzieży powiedział, że automaty widzą to samo, co wy ? nie wierzcie od razu we wszystko co widzicie

i po co się wylogowywać? tylko na tym tracisz
webmaster
przy okazji poprawiłem pare rzeczy w edycji, ale dalej proszę o rozumne odpowiadanie i wycinanie poprzednika.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365