Witam, jestem studentką ostatniego roku psychologii, na etapie pisania pracy magisterskiej o komunikacji miedzy rodzicami a dziećmi. Poszukuję chętnych do udziału w badaniu dotyczącym powyższego tematu. Ankieta jest niestety dość długa (20-25 min) ale nie mogę jej skrócić gdyż zaburzyłoby to wyniki, proszę więc o wytrwałość.. Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy i dziękuję za poświęcony czas www.ebadania.pl/0c708667a098dee3 |