Mam w zwyczaju zasypianie przy działającym TV... Dzisiaj rano (5,6 lub 7 godzina) na BBC Knowdlege filmik: 'Dawkins o Darwinie'. Domyślam się, że Dawkins tendencyjnie dobrał wybitnych matołków z rodziny kreacjonistów, ale i tak widząc jakie bucefały chodzą po ziemi doceniam wojujacych ateistów.
Widział ktoś ten film? |