Racjonalista - Strona głównaDo treści
Do wszystkich Pastafarian!!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
06-05-2009 13:00finerbijk (17282 punktów)Do wszystkich Pastafarian!!!
Ocena 1 na 1
Bracia i Siostry w Jego Makaronistości, możecie spać spokojnie, globalne ocieplenie nam na razie nie grozi - piraci mają się dobrze:

wiadomosci(*)_porwali_niemiecki_statek.html

Ale przerażające jest, że FSM może oznaczać to www.poranafsm.pl/ Chciałoby się jęknąć... nieeeee
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

freedom
>Bracia i Siostry w Jego Makaronistości, możecie spać spokojnie, globalne ocieplenie nam na razie
>nie grozi - piraci mają się dobrze:
>wiadomosci(*)_porwali_niemiecki_statek.html
>Ale przerażające jest, że FSM może oznaczać to www.poranafsm.pl/ Chciałoby się jęknąć...
>nieeeee
>
w koncu jedno i drugie to religia
06-05-2009 16:19 
 Ocena 3 na 3
Alpha Phoenicis (4607 punktów)
>w koncu jedno i drugie to religia
>
Ale jedno to religia ociekająca od początków swojego istnienia krwią, mordami, torturami (zobacz nawet co mają za swoje logo, skazańca na rzymskim krzyżu!), a druga to wolna od trosk i zła tego świata radosna wiara w Jego Makaronową Doskonałość, Który Stworzył Świat przy pomocy swoich Makaronowych Wypustek!
06-05-2009 17:01 
 Ocena 1 na 1
freedom (37 punktów)
>>w koncu jedno i drugie to religia
>>
>Ale jedno to religia ociekająca od początków swojego istnienia krwią, mordami, torturami (zobacz nawet co mają za swoje logo, skazańca na rzymskim krzyżu!), a druga to wolna od trosk i zła tego świata radosna wiara w Jego Makaronową Doskonałość, Który Stworzył Świat przy pomocy swoich Makaronowych Wypustek!

Mniam, zdecydowanie popieram makaron
07-05-2009 01:36 
 Ocena 1 na 1
MociumPan (744 punktów)
>>>w koncu jedno i drugie to religia
>>>
>>Ale jedno to religia ociekająca od początków swojego istnienia krwią, mordami, torturami (zobacz nawet co mają za swoje logo, skazańca na rzymskim krzyżu!), a druga to wolna od trosk i zła tego świata radosna wiara w Jego Makaronową Doskonałość, Który Stworzył Świat przy pomocy swoich Makaronowych Wypustek!
>Mniam, zdecydowanie popieram makaron
>

Bracia i siostry, módlmy się o to w następujących słowach:

w464.wrzuta.pl/audio/9pXwpyDuTMm/chakaron_makaron
07-05-2009 13:08 
 Ocena 1 na 1
Liss (2003 punktów)
>>>w koncu jedno i drugie to religia
>>>
>>Ale jedno to religia ociekająca od początków swojego istnienia krwią, mordami, torturami (zobacz nawet co mają za swoje logo, skazańca na rzymskim krzyżu!), a druga to wolna od trosk i zła tego świata radosna wiara w Jego Makaronową Doskonałość, Który Stworzył Świat przy pomocy swoich Makaronowych Wypustek!
>Mniam, zdecydowanie popieram makaron
>
rzekł FSM -"O to ciało moje ,jedzcie śmiało "
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>przerażające jest, że FSM może oznaczać to www.poranafsm.pl/
Oni popełnili plagiat, pastafarianizm ma 4 lata, istnieje przecież od 2005 roku, zaś franciszkańska impra zdaje się młodsza, bo trzecia, a zapewne organizowana corocznie.

Poza tym skrót FSM ma więcej rozwinięć. A te chrześcijańskie wcale nie mają haseł w Wiki. Zresztą słusznie.
.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365