Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ślicznotka z wizytą w Gdyni.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
23-05-2009 19:11Adamiak (36436 punktów)Ślicznotka z wizytą w Gdyni.
Ocena 4 na 4
   Nie mogłem się powstrzymać przed wklejeniem fotek "Emerald Princess", która gościła dzisiaj w Gdyni.
   Żałuję, że nie widziałem jej "na żywo", na pewno górowała nad dość wysokim Kapitanatem Portu.



   Imponująca "pierś" Księżniczki:



Rok budowy: 2007
Pasażerowie: 3080
Załoga:1200 osób
Liczba pokładów: 14 dostępnych dla gości
Długość 290 m
Wyporność 113000 ton
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Celtyk (3337 punktów)
A co powiesz o tym stateczku?
Zabiera zaledwie 4370 pasażerów ...
>   Nie mogłem się powstrzymać przed wklejeniem fotek "Emerald Princess", która gościła dzisiaj w
>Gdyni.
>   Żałuję, że nie widziałem jej "na żywo", na pewno górowała nad dość wysokim Kapitanatem Portu.
>
>Pasażerowie: 3080
>Załoga:1200 osób
>Liczba pokładów: 14 dostępnych dla gości
>Długość 290 m
>Wyporność 113000 ton


Władza doprowadza do obłędu w stopniu większym, niż demoralizuje, uciszając głos sumienia i wyostrzając chęć działania.- WILL I ARIEL DURANT -
Adamiak (36436 punktów)
>A co powiesz o tym stateczku?
>Zabiera zaledwie 4370 pasażerów ...

    CU-DO !!!

   Nie jestem pewien, czy moja córka na nim pracowała, bo na pewno pływała kilka lat na "Enchantment Of The Seas" oraz "Grandeur Of The Seas" tego samego armatora, Royal Caribbean International.
14.pl/royal_caribbean
Meretseger (61860 punktów)
Jej Wysokość też była w Gdyni:

23-05-2009 22:41 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>Jej Wysokość też była w Gdyni:

   Pewnie dorównała Kapitanatowi Portu.
   To ta wieża po prawej. Dyrekcja mieszka na strychu.

24-05-2009 08:06 
 Ocena 1 na 1
xarion (917 punktów)

>   To ta wieża po prawej. Dyrekcja mieszka na strychu.

   Hmm...no to wreszcie parę drobiazgów rozumiem...


"jeśli oddasz swoje prawa w ręce sędziów..." G.B.Shaw
Adamiak (36436 punktów)
>>   To ta wieża po prawej. Dyrekcja mieszka na strychu.
>    Hmm...no to wreszcie parę drobiazgów rozumiem...

   ... cholera, też dopiero teraz zrozumiałem. Masz rację.
   Myślałem, że wszyscy na świecie wiedzą, że Kapitanat w Gdyni wysoki.
Adamiak (36436 punktów)
>   Nie mogłem się powstrzymać przed wklejeniem fotek "Emerald Princess", która gościła dzisiaj w
>Gdyni.

   Przed laty bywały też w Gdyni jej siostrzyczki,
   ... "Star Princess"...


   ... oraz "Grand Princess"


Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365