 |
SPOTKANIE ŁÓDZKIEGO PSR 30 MAJA W KLUBIE IMPROWIZACJA Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-05-2009 11:44 | Magda Kowalczyk (711 punktów) | SPOTKANIE ŁÓDZKIEGO PSR 30 MAJA W KLUBIE IMPROWIZACJA | Kolejne spotkanie Łódzkiego Oddziału PSR odbędzie się 30 maja o godzinie 17 w klubie Improwizacja. Zapraszamy sympatyków i zainteresowanych członkostwem w PSR. Plan spotkania: - przywitanie (Magdalena Kowalczyk) - informacja o nowych członkach - renegocjacja konkordatu - omówienie strony internetowej - omówienie pomysłu pikniku dla dzieci racjonalistów - próba planu - omówienie innych pomysłów - projekty PSR - wycieczka rowerowa (Leszek) Dla chętnych wybieranie tematów na mojego błoga "Ateizm to brzmi dumnie" Mój adres mail lp.teno.orp@kyzclawokm | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Habari (247 punktów) (zablokowany) | Odp: SPOTKANIE ŁÓDZKIEGO PSR 30 MAJA W KLUBIE IMPROWIZJACJA | Czy sposób zapisu tytułu wątku nie narusza par. 12 regulaminu forum?
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
|
|
 | | webmaster (moderator) | To dział ogłoszeń, regulamin bierze to pod uwagę. Może nie literalnie, ale zamysł §12 był taki aby w tym dziale nie stosować tak sztywnych reguł.
|
|
|  | Habari (247 punktów) (zablokowany) | >To dział ogłoszeń, regulamin bierze to pod uwagę. Może nie literalnie, ale zamysł §12 był taki aby w tym dziale nie stosować tak sztywnych reguł. Zamysł był osoby która pisała regulamin, a to co autor miał na myśli nie ma najmniejszego znaczenia. Może warto więc byłoby dodać zwrot "z wyłączeniem działu...." I tak uważam, że nie jest to zbyt estetyczne.
Pozdrawiam
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
|
|
| |  | | Magda Kowalczyk (711 punktów) | > >To dział ogłoszeń, regulamin bierze to pod uwagę. Może nie literalnie, ale zamysł §12 był taki aby w tym dziale nie stosować tak sztywnych reguł.> Zamysł był osoby która pisała regulamin, a to co autor miał na myśli nie ma najmniejszego znaczenia. Może warto więc byłoby dodać zwrot "z wyłączeniem działu...."> I tak uważam, że nie jest to zbyt estetyczne.> Pozdrawiam> "Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. LemNie pamiętałam o tym punkcie. Chciałam po prostu żeby jak najwięcej osób to zauważyło. Po prostu - nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. Oczekiwala raczej odpowiedzi dotyczących przybycia a nie formy. No cóż, można i tak. Pozdrawiam Na przyszlośc tytuł będzie jak należy ale i tak taki malutki niesmaczek pozostaje. Ale taki malutki 
Nie sztuką jest zgasić pożar, sztuką jest mu zapobiec.
|
|
| | |  | Habari (247 punktów) (zablokowany) | > Nie pamiętałam o tym punkcie. Chciałam po prostu żeby jak najwięcej osób to zauważyło.wydaje mi się, że nie czytałaś, ale to już mniejsza o to. Z pewnej strony Cibie rozumiem, każdy chce aby jego reklama była zauważalna. > Po prostu - nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. Oczekiwala raczej odpowiedzi dotyczących przybycia a nie formy. No cóż, można i tak.To już nie jest Twoje pierwsze ogłoszenie i jak każde inne pozostaje bez odpowiedzi. Może więc marnujesz swój potencjał? > Na przyszlośc tytuł będzie jak należy ale i tak taki malutki niesmaczek pozostaje. Ale taki malutki  Mam nadzieję, że malutki. Również pozdrawiam
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
|
|
| | | |  | | Magda Kowalczyk (711 punktów) | > >Nie pamiętałam o tym punkcie. Chciałam po prostu żeby jak najwięcej osób to zauważyło.> wydaje mi się, że nie czytałaś, ale to już mniejsza o to.> Z pewnej strony Cibie rozumiem, każdy chce aby jego reklama była zauważalna.> >Po prostu - nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. Oczekiwala raczej odpowiedzi dotyczących przybycia a nie formy. No cóż, można i tak.> To już nie jest Twoje pierwsze ogłoszenie i jak każde inne pozostaje bez odpowiedzi. Może więc marnujesz swój potencjał?> >Na przyszlośc tytuł będzie jak należy ale i tak taki malutki niesmaczek pozostaje. Ale taki malutki  > Mam nadzieję, że malutki.> Również pozdrawiam> "Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. LemNie będę już dalej rozwijac tego wątku - odpowiedzią jest przybycie na spotkanie. Ale nawet gdynym miała to sama ciągnąc to będę - taka już jestem niegrzeczna dziewczynka, a tobie życzę powodzenia w marudzeniu Pa
Nie sztuką jest zgasić pożar, sztuką jest mu zapobiec.
|
|
| | | | |  | Habari (247 punktów) (zablokowany) | >Nie będę już dalej rozwijac tego wątku - odpowiedzią jest przybycie na spotkanie. Ale nawet gdynym miała to sama ciągnąc to będę - taka już jestem niegrzeczna dziewczynka, a tobie życzę powodzenia w marudzeniu
Kiedyś też mi chciało i byłem niegrzeczny, ale przeszedłem na emeryturę i będę marudzić i zrzędzić. Za jakiś czas Ty również będziesz. Pozdrawiam
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|