>Moje spostrzeżenia troszkę Was zdziwią ale są realne. >czy istnieje reinkarnacjia i życie pozagrobowe? >-TAK.Człowiek a raczej dusza człowieka Tak jak i Jeauza >powraca do życia. Jezus zmartwychwstał tak jak człowiek po >śmierci klinicznej lecz z pamięcią o tym co było i jest >.Jezus dawał nam lekcjie wiary i pokory ,miłości i szcunku >.Był poczęty bez grzechu ipokazał że można przejść przez >zycie bez grzechu,ale ludzie żle go zrozumieli i sądzili że >on przybył aby nas zbawić.Każdy sam musi zapracować na >zbawienie ,dlatego powracamy my-nasze dusze i uwięzione w >ciele muszimy mauczuć soię tego czego uczył nas >Jezus.Powracamy lecz z zanikiem pamięci z czystą karta .-
Tylko skąd ty o tym wszystkim wiesz? Zdziwiony jestem, że dostałeś się do naszych najpilniej strzeżonych tajemnic. Teraz, kiedy wyszły na jaw, racjonalizm, ateizm, materializm są pozbawione sensu. O my biedni!
|