Absurdy życia codziennego - tematyka dowolna. 1 na 1
Witam. Ponieważ nie uważam, aby temat kwalifikował się do któregokolwiek z poważniejszych działów tego forum, bo nasza dyskusja nic tu nie wniesie Co najwyżej jej uczestnicy wyleją swoją żółć i podzielą się wiedzą o podobnych informacjach w posiadaniu których są a nie koniecznie większe grono ludzi o tym wie bądź widziało. Do założenia tego wątku zainspirowały mnie następujące artykuły z netu: Za ogrodniczą pasję do sądu? Absurdy drogowe... Drogowe absurdy w zdjęciach internautów(może wszystkie nie są do końca absurdalne, ale część na pewno) Absurdy NFZ: płatnik widzi tylko jedną nogę P.S. Mam nadzieję, że się nie powtarzam Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.