(przez przypadek usunąłem twój wątek, bo był podwójny i obie wersje poszły..) Ale kopię mam: Jedną sprawę przydałoby się wyprostować póki jest świeża: ocena tekstów. To trochę nie w porządku, że ankieta pod tekstem sprawia wrażenie jakby czytelnik głosował za tekstem lub przeciw niemu. Przydłaoby się napisać, że pozytywna ocena tekstu jest tak naprawdę głosem na Racjonalistę w Jakiejś Zbierali Głosów, a głos przeciw - linkiem do strony z napisem, że za tekst odpowiada autor. Lepiej (i uczciwiej) by to wyglądało gdyby tekst brzmiał: "Jeśli artykuł Ci się podobał ZAGŁOSUJ NA NAS, a jeśli nie, to miej na uwadze, że za artukuł odpowiada najczęściej autor, a nie redakcja" A swoją drogą prowadzenie rankingu artykułów (i publikacja tego rankingu) też by było fajne. od razu odpowiem: byłoby fajne, i jest, ale tylko dla redaktorów  nie chcemy promować tekstów tylko dlatego, że dużo ludzi je czyta-najlepsze teksty nie są najpopularniejsze. |