Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ateistyczno-racjonalistyczny Speed Dating - 04.09.2009

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
18-08-2009 20:23Szczepanik (821 punktów)Ateistyczno-racjonalistyczny Speed Dating - 04.09.2009
Chciałbym zaprosić wszystkich ateistów i racjonalistów na ateistyczno-racjonalistyczny speed dating, który odbędzie się 4 września 2009 o godzinie 20:00 w klubie "Migawka" znajdującego się w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 22.
Zapisy na imprezę są prowadzone na stronie
www.imprez(*)loszenia.php?sd_impreza_id=22.
Więcej o samym speed-datingu można odnaleźć na www.imprezy-single.pl/
Imprezy są płatne 10 zł od osoby, a liczba miejsc jest ograniczona.
Osobiście w ramach testu wybrałem się na spotkanie speed-datingu i śmiało mogę stwierdzić, iż trudno byłoby wymyślić skuteczniejszą metodę poszukiwania partnera.
Więc:
ATEIŚCI I RACJONALIŚCI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

M.M.M (1158 punktów)

>Więc:
>ATEIŚCI I RACJONALIŚCI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

Ale tylko w pewnych kategoriach wiekowych... ))
Ogłoszenie precyzuje, że można się wybrać o ile ma się między 20 a 30 lat. I pomyśleć, że za młodu nie mogłem sie doczekać kiedy osiągnę wiek należyty i na przykład zrobię wreszcie prawo jazdy. A teraz bym sobie chętnie ujął...
Szczepanik (821 punktów)
>>Więc:
>>ATEIŚCI I RACJONALIŚCI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ
>Ale tylko w pewnych kategoriach wiekowych... ))
>Ogłoszenie precyzuje, że można się wybrać o ile ma się między 20 a 30 lat. I pomyśleć, że za młodu nie mogłem sie doczekać kiedy osiągnę wiek należyty i na przykład zrobię wreszcie prawo jazdy. A teraz bym sobie chętnie ujął...

Istnieje możliwość zorganizowania takich imprez także w innych przedziałach wiekowych, ale idea polega głównie na pomaganiu osobom młodym w znalezieniu partnera o podobnych przekonaniach. Gdyby jednak było więcej chętnych nie widzę przeszkód podrzucić pomysł organizatorkom.

Pozdrawiam Jarek
Mijo (396 punktów)
> ale idea polega głównie na pomaganiu osobom młodym
Bardzo duze rozstrzelenie przedzialu wiekowego. 20 i 30 lat to zupelnie inne swiaty...


Liczy się nie odwaga przekonań, ale odwaga ich zmieniania. F.Nietzsche
Szczepanik (821 punktów)
>Bardzo duze rozstrzelenie przedzialu wiekowego. 20 i 30 lat to zupelnie inne swiaty...
Co do przedziału wiekowego zaufałem organizatorkom, które mają w tej mierze doświadczenie.
Tutaj trzeba pogodzić dwie rzeczy - frekwencję z jak najlepszym dopasowaniem uczestników. Według organizatorek taki przedział wiekowy jest optymalny, a biorąc pod wzgląd, iż dopiero zaczynamy myślę, że rzeczywiście tak jest.
lostson (6 punktów)
a ja się łączyć nie będę lol]
Szczepanik (821 punktów)
Ze względu na sporo zapytań o przedział wiekowy powiem tak:

Jeśli ktoś uważa, że mimo nie spełniania kryterium wiekowego jest w stanie znaleźć partnera z tej grupy wiekowej to moim zdaniem jak najbardziej powinien się zapisać.

Pozdrawiam Jarek
Szczepanik (821 punktów)
Ponownie zapraszam na pierwsze racjonalistyczno-ateistyczne spotkanie speed dating, a zwłaszcza panów.
Na obecny moment Panie już prawie zamknęły pulę, natomiast panowie nie kwapią się do zapisywania co osobiście jest dla mnie dość dziwne zwłaszcza w kontekście, iż Panie są jednak mniejszością wśród ateistów i racjonalistów.

Pozdrawiam serdecznie
Jarek

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365