>Bardzo duze rozstrzelenie przedzialu wiekowego. 20 i 30 lat to zupelnie inne swiaty... Co do przedziału wiekowego zaufałem organizatorkom, które mają w tej mierze doświadczenie. Tutaj trzeba pogodzić dwie rzeczy - frekwencję z jak najlepszym dopasowaniem uczestników. Według organizatorek taki przedział wiekowy jest optymalny, a biorąc pod wzgląd, iż dopiero zaczynamy myślę, że rzeczywiście tak jest.
|