Zapraszam na następne Racjonalistyczne Spotkanie Filozoficzne w Warszawie, w czwartek, 27-go sierpnia 2009 r.
Spotkanie odbędzie się w księgarnio-kawiarni "Tarabuk", przy ulicy Browarnej 6 w Warszawie, o godzinie 19.00. Wszystkie Spotkania odbywają się w parzyste czwartki każdego miesiąca.
Proszę o dodawanie swoich propozycji Tematów do dyskusji, z krótkimi opisami.
Pozdrawiam serdecznie Jarek
|