>Pozwolę sobie rozwinąć myśl Wieszcza : > >MOJE uczucia i MOJA wiara mówią do mnie silniej niźli szkiełko i oko jakiegoś tam "mędrca" ! >A TWOJE uczucia i TWOJA wiara mówią do mnie nieco słabiej niż MOJE... > >PS: A jak mówią do Ciebie moje uczucia i wiara ?
"Miej serce i patrz w serce" Nie ma potrzeby o nic pytać i nie ma potrzeby odpowiadać.
|