Poproszę o informację od osób, które byłyby chętne pojechać do Krakowa na manifestację ateistów. Aktualnie jedziemy w dwa samochody, brakuje nam jednej, dwóch osób do kompletu. Proszę o kontakt na forum - na pocztę podam swój mail. Możemy także pojechać jeszcze większą grupą.  Pozdrawiam |