Racjonalista - Strona głównaDo treści
To oburzające!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
05-10-2009 22:23Rotor (179 punktów)To oburzające!
Ocena 1 na 1
To oburzające, aby na Racjonaliście utrudniać racjonaliście racjonalne wyrażanie swoich racji!!!
Tak, jak jest to czynione ze mną Rotorem.

Dlatego zwracam się z prośbą, do tych utrudniaczy i uniemożliwiaczy, aby tego poniechali. No bo chcąc coś skomentować, podyskutować, mając zaoferowaną tego możliwość, liczę na to, a nie na kpiny z tej "możliwości".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Autografka (10638 punktów)
A który to szkodnik tak Ci szkodzi?

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
05-10-2009 23:06 
 Ocena 1 na 1
Rotor (179 punktów)
>A który to szkodnik tak Ci szkodzi?

Ja nie wiem tego który. Bo Czort to wie i ten szkodnik. Jak mnie poirytować na Racjonaliście: robiąc mi techniczne zbytki w moim skromnym nie/pojawianiu się tutaj.
Autografka (10638 punktów)
>>A który to szkodnik tak Ci szkodzi?
>Ja nie wiem tego który. Bo Czort to wie i ten szkodnik. Jak mnie poirytować na Racjonaliście: robiąc mi techniczne zbytki w moim skromnym nie/pojawianiu się tutaj.

Ktoś Ci uniemożliwia udzielanie odpowiedzi?

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
05-10-2009 23:59 
 Ocena 2 na 2
Rotor (179 punktów)
>>>A który to szkodnik tak Ci szkodzi?
>>Ja nie wiem tego który. Bo Czort to wie i ten szkodnik. Jak mnie poirytować na Racjonaliście: robiąc mi techniczne zbytki w moim skromnym nie/pojawianiu się tutaj.
>Ktoś Ci uniemożliwia udzielanie odpowiedzi?
Albo ktoś, albo coś uniemożliwia mi ukazywanie się moich komentarzy na Forum Racjonalisty i w odniesieniu do artykułów tu publikowanych.
Jest:
- począwszy od momentu mojego zalogowania się do Was, ograniczenie wizerunku funkcji redakcyjnych dostępnych dla Waszych użytkowników zarejestrowanych i niemożność posłużenia się nimi;
- zapisywanie treści albo nie jest możliwe wcale, albo możliwe z ukazywaniem cały czas 0 (zero) znaków zostało;
- jak postanawia się o wysłaniu odpowiedzi klikając na Odpowiedź, uzyskuje się nieprawdziwy komunikat, że przekracza ona limit bodajże 1300 znaków i dlatego będzie przesłana nie w całości. I nawet po takiej zgodzie na to, nie jest wysyłana wcale.

- Ktoś, albo coś, uniemożliwia mi to. Dzieje się to w moich nie/kontaktach z Wami. Ja je sam sobie nie robię. No to wychodzi mi na to, że robi to ktoś...
06-10-2009 00:14 
 Ocena 2 na 2
Autografka (10638 punktów)

>Albo ktoś, albo coś uniemożliwia mi ukazywanie się moich komentarzy na Forum Racjonalisty i w odniesieniu do artykułów tu publikowanych.

Może to jednak "coś" - jakieś Twoje ustawienia, czy ja wiem? Poza tym zważ, że już po północy, a Ty piszesz:

Cytat:
ograniczenie wizerunku funkcji redakcyjnych dostępnych dla Waszych użytkowników zarejestrowanych


Co to w ogóle oznacza!? Zaczynam mieć kompleksy! Zresztą, może to dobrze? Może mi się przyda.

>- zapisywanie treści albo nie jest możliwe wcale, albo możliwe z ukazywaniem cały czas 0 (zero) znaków zostało;
>- jak postanawia się o wysłaniu odpowiedzi klikając na Odpowiedź, uzyskuje się nieprawdziwy komunikat, że przekracza ona limit bodajże 1300 znaków i dlatego będzie przesłana nie w całości. I nawet po takiej zgodzie na to, nie jest wysyłana wcale.

Może zostawiasz zbyt długie cytaty. Ale chyba lepiej poradzić się webmastera.

>- Ktoś, albo coś, uniemożliwia mi to. Dzieje się to w moich nie/kontaktach z Wami. Ja je sam sobie nie robię. No to wychodzi mi na to, że robi to ktoś...

Myślę, że to złośliwość rzeczy martwych raczej, niż żywych.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Rotor (179 punktów)
>Myślę, że to złośliwość rzeczy martwych raczej, niż żywych.
Też wolę tak o tym myśleć. - No to zobaczymy jak będzie.
>
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Autografka (10638 punktów)

>Też wolę tak o tym myśleć. - No to zobaczymy jak będzie.

Jak widać, na razie, póki co, jest całkiem nieźle, chyba.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
06-10-2009 01:08 
 Ocena 3 na 3
Rotor (179 punktów)
>>Też wolę tak o tym myśleć. - No to zobaczymy jak będzie.
>Jak widać, na razie, póki co, jest całkiem nieźle, chyba.
A jednak wolałbym aby było tak, jak ma być. - Przed chwilą przekonałem się, że nadal tak nie jest. - Jak się prześpię, chyba zwrócę się do jakiegoś fachowego egzorcysty.
06-10-2009 00:56 
 Ocena 1 na 1
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>>Myślę, że to złośliwość rzeczy martwych raczej, niż żywych.
>Też wolę tak o tym myśleć.

No, wiesz... Jeszcze czynnik Nadprzyrodzony wypada uwzględnić... .
Rotor (179 punktów)
>>>Myślę, że to złośliwość rzeczy martwych raczej, niż żywych.
>>Też wolę tak o tym myśleć.
>No, wiesz... Jeszcze czynnik Nadprzyrodzony wypada uwzględnić... .

Uwzględniam każde czynniki skutecznie pozbawiające mnie z moich kłopotów...
06-10-2009 01:45 
 Ocena 3 na 3
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>>No, wiesz... Jeszcze czynnik Nadprzyrodzony wypada uwzględnić... .
>Uwzględniam każde czynniki skutecznie pozbawiające mnie z moich kłopotów...

Nuże zatem do dzieła - koronkę do Miłosierdzia Bożego o swobodny dostęp do racjonalisty odmówić!
Kowalska (14008 punktów)
>Ja nie wiem tego który. Bo Czort to wie i ten szkodnik. Jak mnie poirytować na Racjonaliście: robiąc mi techniczne zbytki w moim skromnym nie/pojawianiu się tutaj.

   Co Ci robią?

EDIT: Aaa, z tego co napisałeś to do Moderatorów trzeba.
Tylko czemu ten wątek założyłeś w dziale z zaproszeniami na imprezy? Jest Dział Sprawy Portalu.
Rotor (179 punktów)
>>Ja nie wiem tego który. Bo Czort to wie i ten szkodnik. Jak mnie poirytować na Racjonaliście: robiąc mi techniczne zbytki w moim skromnym nie/pojawianiu się tutaj.
>    Co Ci robią?

To, o czym napisałem. - Co ty jakiś niewierzący mi?
Autografka (10638 punktów)

>To, o czym napisałem. - Co ty jakiś niewierzący mi?

Bardziej niewierząca. Zresztą co tam bardziej. Wygląda na to, że całkowicie.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Kowalska (14008 punktów)
>Bardziej niewierząca. Zresztą co tam bardziej. Wygląda na to, że całkowicie.

   Byzydyura. W Twoją skromność wierzę bezapelacyjnie

Cytat:
Co to w ogóle oznacza!? Zaczynam mieć kompleksy! Zresztą, może to dobrze? Może mi się przyda.

06-10-2009 01:19 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)
>>Bardziej niewierząca. Zresztą co tam bardziej. Wygląda na to, że całkowicie.
>    Byzydyura. W Twoją skromność wierzę bezapelacyjnie
> Cytat:
Co to w ogóle oznacza!? Zaczynam mieć kompleksy! Zresztą, może to dobrze? Może mi się przyda.


Kurczaki, no! (ja mawiał mój znajomy ze studiów w wersji poirytowanej). No przecież tak się kryguję tylko. A Ty (umyślnie, czy też nie), po prostu mnie demaskujesz!

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
06-10-2009 01:39 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>Kurczaki, no! (ja mawiał mój znajomy ze studiów w wersji poirytowanej). No przecież tak się kryguję tylko. A Ty (umyślnie, czy też nie), po prostu mnie demaskujesz!

   Ależ (opuszczenie powiek wersja: 56 - siostra Eulalia), wszyscyśmy grzeszni (westchnienie wersja: 44 - ojciec Baltazar). I jam ci tu kilka razy się pokrygowała (trzepotanie rzęsami wersja: 25 - Kowalska).

Btw, módlmy się, Droga Siostro, żeby to były sprawy portalu
Rotor (179 punktów)
>>Ja nie wiem tego który. Bo Czort to wie i ten szkodnik. Jak mnie poirytować na Racjonaliście: robiąc mi techniczne zbytki w moim skromnym nie/pojawianiu się tutaj.
>    Co Ci robią?

To, o czym napisałem. - Co ty jakiś niewierzący mi?
06-10-2009 01:28 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Co ty jakiś niewierzący mi?
Arotoista pewnie.


Na posty ignorujące zalecenie § 14. 3. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
szperacz (2861 punktów)
>Ja nie wiem tego który. Bo Czort to wie i ten szkodnik. Jak mnie poirytować na Racjonaliście: robiąc mi techniczne zbytki w moim skromnym nie/pojawianiu się tutaj.

Moda na cuda jeszcze nie przeminęła. Może to jest kolejny?
wolkar (467 punktów)
(zablokowany)
To nie jest zła wola moderatorów, tylko sprawy techniczne. Miałem dokładnie to samo. Na dodatek gubione były fragmenty tekstu w plikach tekstowych oraz w wiadomościach mejlowych. Pomagało na to tylko - czasowo - resetowanie komputera. Być może, że jest to sprawa wirusa, bo odkąd zdałem się na antywirusową ochronę, oferowaną przez dostawcę Internetu, problem już się nie pojawia.
Rotor (179 punktów)
Dzięki z te wyjaśnienia. A jeżeli pomogą mi mniej mozolić się na Internecie - to z góry dziękuję stokrotnie.



Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365