Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dziś i jutro ateiści w Dzień Dobry TVN

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
12-10-2009 17:30Mariusz Agnosiewicz (moderator)Dziś i jutro ateiści w Dzień Dobry TVN
Dziś w Dzień Dobry TVN było o Marszu Ateistów dziendobry(*)teistow,aktualnosci_detal.html a jutro dalsza część ateistycznych tematów: dyskusja o cudzie w Sokółce. Z PSR będzie prof. genetyki i biotechnologii Paweł Golik, ze strony religijnej - Szymon Hołownia. Zapraszamy! Dzień Dobry TVN godz. 8.30.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

aronOdp: Dziś u jutro ateiści w Dzień Dobry TVN
smiech na sali ta manifestacja u nas na wsi jest 10 razy wiecej ludzi jak obraz przyjezdza
12-10-2009 20:27 
 Ocena 7 na 7
placownik (17853 punktów)
>smiech na sali ta manifestacja u nas na wsi jest 10 razy wiecej ludzi jak obraz przyjezdza

   To szczera prawda. Czytałem o tym wczoraj w Naszym Dzienniku. Podobno telewizja Trwam zapowiedziała w przyszłym roku relację na żywo.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
14-10-2009 04:10 
 Ocena 4 na 4
Madman (7811 punktów)
>Czytałem o tym wczoraj w Naszym Dzienniku.
Chyba w ICH Dzienniku...
marcus (876 punktów)Odp: Dziś i jutro ateiści w Dzień Dobry TVN
Miło że coś takiego jest, ale dla mnie trochę za późno żebym mógł obejrzeć. Czy nagrania tych spotkań będą gdzieś później dostępne?

In a mad world only the mad are sane.
Pabloss (4221 punktów)
Widziałem ten wywiad, no i sumie ładnie to wyszło, choć dało sie odczuć, że prowadzący raczej "luźno" podeszli do poruszanej sprawy. Jednego tylko nie mogłem zdzierżyć to uśmiechniętej buźki Hołowni, który wszędzie wtrąca swoje 4 litery, gdzie tylko "dobro kościoła" jest zagrożone. Dobrze, że Hołownia raczej milczał, bo z jego "argumentami" nie idzie dyskutować, a przede wszystkim nic nie dociera do wnętrza jego "młodej główki", choćby nie wiem jak prosto wykładać. Ale ogólnie było super - przynajmniej coś w temacie drgnęło.
13-10-2009 23:27 
 Ocena 3 na 3
Pontifex Maximus (3006 punktów)

Wyznawcy innych religii mają niezły ubaw z tego "cuda". Ciekaw jestem jak to komentują muzułmanie skoro nawet wielu katolików się śmieje...
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
-jad- (18783 punktów)
>dziendobry(*)ktualnosci_detal.html#autoplay

Cytat:
Kościół Katolicki nigdy nie uzna za cud czegoś, co jest weryfikowalne i jakby wytłumaczalne przy użyciu narzędzi nauki.


Trzymamy za słowo panie Hołownia.


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
izabela n.
Rzeczywiście wyszło całkiem zgrabnie dziękuję za link i pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365