>Witam, mam ogromną prośbę do osób mieszkających w pobliżu Bielska - Białej lub Cieszyna związaną ze świadkowaniem na akcie apostazji, będę ogromnie wdzięczna.
Jestem z BB. Jeżeli chcesz to mogę być świadkiem w każdej chwili. Ale ponieważ zgłaszałam już swoją chęć świadkowania kilkakrotnie i w końcu nigdy świadkowie nie byli potrzebni, dowiedz się jak jest w twojej parafii. Chyba zależy to od proboszcza ale zdaje się, że od tego wymogu odeszli.
|