Wczoraj uruchomione zostało Nowe Forum dyskusyjne Klubu Kultury Współżyci i Tolerancj im. Tadeusza Kotarbińskiego. Nie jest ono oczywiście konkurencją dla Forum Racjonalisty, które w moim przekonaniu jest bardzo ciekawe i bezkonkurencyjne. Forum dyskusyjne Klubu - tak jak poprzednie - ma charakter bardziej kameralny i w zamiarze stanowi elektroniczną formułę poszerzenia naszych klubowych dyskusji. Innymi słowy chodzi nam o to by w wymianie myśli i opinii Klub nie zamykał sie do swojego grona członków i sympatyków. Każdy uczestmik naszego Forum dyskusyjnego jest mile widziany. Obok forum jest także: "Subiektywny przegląd prasy". Klub działa na rzecz propagowania idei: racjonalizmu, humanizmu i tolerancji. Szerzej o nas na naszej stronie.
Joachim Patryas przewodniczący Klubu Kultury Współżycia i Tolerancji im. Tadeusza kotarbińskiego www.kkwitolerancji.com
|