>Jaki jest cel zamieszczania linków do stron idiotów? Czy kiedy ktoś napisze coś głupiego w internecie, to musimy o tym dyskutować?
Skoro można o tym --> www.poloni(*)zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm To można i o tym co ja zaproponowałem, tym bardziej, że pan Eugeniusz Obarski jest autorem wielu tekstów w serwisie racjonalista.pl No, ale jak nie to nie.