> Podanie i dwóch pełnoletnich świadków, standardowo.> Swoją drogą rewelacyjne pytanie jak na pierwszy post  To też jest ciekawe: Data zarejestrowania: 2007-01-19 Czekałeś niemal trzy lata z nadzieją aż samo zgaśnie? Nie podałeś żadnych danych, po których można by Cię zidentyfikować ani nie dodałeś zdjęcia więc co Ci przeszkadza, że jest? Pytam z ciekawości.
Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
|