Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jubileusz Katarzyny Marii Kullmann i StudioTechnik Plastycznych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
05-12-2009 09:29Qll-Kate (11 punktów)Jubileusz Katarzyny Marii Kullmann i StudioTechnik Plastycznych
Szanowni Państwo
Katarzyna Maria Kullmann STUDIO TECHNIK PLASTYCZNYCH orazKlub PIEKARNIA mają zaszczyt zaprosić Państwa
do siedziby Klubu w Warszawie ul. Młocińska 11
dnia 12.XII.2009r. od godz. 12.00 do 16.00
na pełne świątecznych klimatów, uroczyste obchody 15-lecia STUDIO TECHNIK PLASTYCZNYCH zatytułowane
"...JAK ŹRENICY OKA"

Obchodom towarzyszyć będą:
1. Koncert przy dźwiękach house i elektrohouse - zagra artysta DJ DEEV.
2. Wystawa prac plastycznych dzieci młodzieży - obejrzycie Państwo ponad 300 niezwykłych dzieł młodych twórców, wykonanych w bardzo różnorodnych technikach .
3. Wzruszające, dowcipne i pełne pasji występy dzieci niepełnosprawnych - Kamil Świerczyński
i Rafał Grzyb (śpiew); "Opowieść wigilijna ..." - m II Klasy Gimnazjum (przy FPLN) oraz kolęda "Przybieżeli do Betlejem" - teledysk Kl. VIa i SSPdP (przyFPLN).
4. Pokazy niezwykłych i widowiskowych możliwości ludzkiego ciała oraz koncentracji zaprezentują mistrzowie taekewondo oraz capoeira.
5. Historia miłosna na cztery łapy pt.: "P I E S K I E O P O W I E Ś C I" snuta przez niezwykle charyzmatyczną Kasię Surmę.
6. Grupa AGOZAR zatańczy w gorących rytmach "Ruede de Casino"
7. Zabawa fantowa, w której każdy los jest radosną niespodzianką i każdy wygrywa!!!
8. Kiermasz pięknych prac plastycznych wymarzonych na upominek świąteczny.

Obchody 15-lecia STUDIO objęli patronatem: 1) LIONS CLUB WARSZAWA NIKE 2).PEUGEOT CARIMPEX AUTO CENTER 3) ZWIĄZEK POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW POLSKA SZTUKA UŻYTKOWA zaś wsparli liczni sponsorzy - ci obecni ze STUDIO od wielu lat i nowi

JUBILEUSZ POPROWADZI (charytatywnie) PANI PAULINA MŁYNARSKA

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD PONIŻSZYM LINKIEM:
www.pieksa.pl/20091212zaproszenie.html#news
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365