> Witam> Serdecznie proszę o dodanie zespołu www.racjonalista.pl do projektu BOINC Collatz Conjecture. [...]Nie wiem czy wiesz, ale tworzenie drużyn nie jest tak jak opisujesz: "Istnieje drużyna globalna o nazwie www.racjonalista.pl, która działa w różnych projektach." Wiem, że wygląda to w miarę logiczne, ale jest z goła inaczej a mianowicie tak: "Generalnie nie ma czegoś takiego jak "drużyna globalna". Drużyna www.racjonalista.pl (jak każda inna) w różnych projektach jest osobną drużyną. Stąd też np.: ktoś stworzył drużynę w projekcie SETI, to ta drużyna nie istnieje w żadnym innym projekcie - trzeba ją stworzyć od nowa. Mało tego - może to zrobić zupełnie inna osoba!" Stąd też - jeśli chcesz być "właścicielem" drużyny www.racjonalista.pl w projekcie Collatz Conjecture...po prostu sam stwórz taką drużynę w tym projekcie i będziesz jej "szefem"  Sam jestem "szefem" drużyny www.racjonalista.pl w projektach SHA1 (zamknięty już) czy Quake Catcher. Jak chcesz instrukcji jak to zrobić - pisz. Odpowiem.
"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję"
|