Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mnie tam reklamy nie przeszkadzają, ale...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
12-02-2010 13:13placownik (17853 punktów)Mnie tam reklamy nie przeszkadzają, ale...

   Od wczoraj, po kliknięciu na link prowadzący do dowolnej wypowiedzi na forum, ładuje mi się początek danej strony, po czym moja Opera zabiera się do pobierania danych ze strony pagead2.googlesyndication.com. I pobiera, pobiera, pobiera…

   Czy Wy też tak macie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Michał Żelazny (1528 punktów)
>   Od wczoraj, po kliknięciu na link prowadzący do dowolnej wypowiedzi na forum, ładuje mi się
>początek danej strony, po czym moja Opera zabiera się do pobierania danych ze strony
>pagead2.googlesyndication.com. I pobiera, pobiera, pobiera...
>   Czy Wy też tak macie?

Jak do tej pory niczego podobnego nie zauważyłem, a aktualnie korzystam z bety Opery 10.50. Ale chodzi Ci o kliknięcie ze strony głównej w link do nowego wątku, czy jak?
placownik (17853 punktów)

>Ale chodzi Ci o kliknięcie ze strony głównej w link do nowego wątku, czy jak?

   Chodzi o dowolny link. Np www.racjonalista.pl/forum.php/s,299444#w299530 Kiedy w niego kliknę, ląduję na początku strony z wątkiem "Domagamy się prawa do..." Jeżdżę Operą 10.10.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
-jad- (18783 punktów)
>   Czy Wy też tak macie?

Nic podobnego się nie dzieje. Próbowałeś inną przeglądarką? Moja to IE 8, ustawienia domyślne.


Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
Meretseger (61860 punktów)
Mozilla Firefox nie robi takich sztuk.
igrazka (303 punktów)
Maxthon też nie robi takich numerów.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)

>   Czy Wy też tak macie?
Chrome działa ok.
Pozdrawiam

Zastanów się, czy swoim powyższym postem nie uraziłeś moich uczuć religijnych. Jestem ateistą- czczę Święty Spokój.
placownik (17853 punktów)

   Chyba już wiem, co było powodem. Ostatnio parę razy dość brutalnie zamykałem moją miłą Operę. Widocznie przestało jej się to podobać. Po kulturalnym zamknięciu i kolejnym odpaleniu, które po nim nastąpiło, wszystko wróciło do normy.

   Szanujmy nasze przeglądarki, bo jak nie, to potrafią się nam odpłacić.

   Pozdrawiam i zamykam wątek

Niech strój słów podkreśla urodę myśli

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365