> Od wczoraj, po kliknięciu na link prowadzący do dowolnej wypowiedzi na forum, ładuje mi się >początek danej strony, po czym moja Opera zabiera się do pobierania danych ze strony >pagead2.googlesyndication.com. I pobiera, pobiera, pobiera... > Czy Wy też tak macie?
Jak do tej pory niczego podobnego nie zauważyłem, a aktualnie korzystam z bety Opery 10.50. Ale chodzi Ci o kliknięcie ze strony głównej w link do nowego wątku, czy jak?
|