Racjonalista - Strona głównaDo treści
We haven't done bananas, have we?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
31-03-2010 04:10big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
We haven't done bananas, have we?
Ocena 6 na 6
Zaprawdę - jeśli ktoś dotąd jeszcze nie zaliczył kursu samoobrony przed napastnikiem uzbrojonym w banana, niech zrobi to czym prędzej - będzie jak znalazł .

Kreacjonista Młodej Ziemi Ray Comfort prezentuje Koszmar Ateistów - bananowy dowód na istnienie Stwórcy, który tak Inteligentnie Zaprojektował banana, by ten idealnie pasował do ludzkiej dłoni i łatwo dawał się obrać ze skórki .

Warto .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

gama (1062 punktów)
>bananowy dowód na istnienie Stwórcy, który tak Inteligentnie Zaprojektował banana, by ten idealnie pasował do ludzkiej dłoni

Banan istotnie świetnie pasuje do kształtu ludzkiej dłoni lecz jest jedno ale...
Co było pierwsze banan czy ręka? Bo jeśli banan - to dowód z banana jest mi nie na rękę.
e.coli (338 punktów)

>Banan istotnie świetnie pasuje do kształtu ludzkiej dłoni lecz jest jedno ale...
>Co było pierwsze banan czy ręka? Bo jeśli banan - to dowód z banana jest mi nie na rękę.

A jeśli ręka- to czy banan wyewoluował, aby do niej pasować?
31-03-2010 15:12 
 Ocena 2 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>A jeśli ręka- to czy banan wyewoluował, aby do niej pasować?

No, przecie cały dowcip właśnie w tym, że takim nie wyewoluował, a został specjalnie stworzony przez Boga.
Z czego też jasny wniosek, że np. arbuzy od Szatana pochodzą .
31-03-2010 15:39 
 Ocena 3 na 3
awitu (7627 punktów)
>Z czego też jasny wniosek, że np. arbuzy od Szatana pochodzą .

Teraz już wiem dlaczego moimi ulubionymi owocami są kantalupy. Ave Satan!


"Colorless green ideas sleep furiously"
31-03-2010 16:38 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>... został specjalnie stworzony przez Boga.
>Z czego też jasny wniosek, że np. arbuzy od Szatana pochodzą .

   A dowodem na to, czyli ogniwem pośrednim jest granat - owoc wspólnych starań.
31-03-2010 20:14 
 Ocena 1 na 1
Madman (7811 punktów)
Sorry za minusa, nie trafiłem we właściwy przycisk. Wynagrodzę Ci to po trzykroć przy innych wypowiedziach.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365