Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bezpłatne webinarium UPADEK MITU O WIEŻE BABEL

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
17-04-2010 01:03ReligionMan (20 punktów)Bezpłatne webinarium UPADEK MITU O WIEŻE BABEL
Ocena -3 na 3
Weź udział w II webinarium "Upadek mitu o wieże Babel"!

Globalna Zsynchronizowana Medytacja Czułości
Międzynarodowy projekt "Connecting" ("Łączenie")

Projekt "Connecting" zaczyna nowy międzynarodowy program:
comiesięczne bezpłatne webinaria na temat
"UPADEK MITU O WIEŻE BABEL"

Weż udział i zaproś swoich przyjaciół.
Powodzenia dla nas wszystkich!

Cel webinarium:

Duchowe złączenie ludzkości dla wejścia w rezonans z Żywą Ziemią oraz uświadomienie siebie samego, Jednej Energetycznej Jednostki - pełnoprawnym członkiem Kosmicznej Ludzkości.

Więcej informacji o webinarium można przeczytać tutaj:
Comiesięczne bezpłatne webinarium o osobistym rozwoju duchowym oraz o rozwoju ludzkości.

Webinarium prowadzone w 6 językach.

Webinarium odbędzie się 17 kwietnia 2010 roku o godz. 14.20

WSTĘP WOLNY

Żeby połdączyć się do programu, należy zarejestrowac się klikając "REGISTER NOW"

Po rejestracji otrzymasz potwierdzenie na e-mail zawierające informacje na temat połączenia z webinarium. W przypadku trudności z rejestracją, możesz poprosić o pomoc pisząc na moc.liamg@lrekamup

Instrukcje szczegółowe rejestracji w webinarium oraz jak korzystać z programu do webinarium GoToMeeting.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Autografka (10638 punktów)

>Duchowe złączenie ludzkości dla wejścia w rezonans z Żywą Ziemią oraz uświadomienie siebie samego,
>Jednej Energetycznej Jednostki - pełnoprawnym członkiem Kosmicznej Ludzkości.

A jak wejdę w rezonans z ziemią, to kret przestanie mi ryć w trawniku? Jeżeli tak, to wchodzę w to.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
17-04-2010 01:20 
 Ocena-1 na 1
ReligionMan (20 punktów)
>>Duchowe złączenie ludzkości dla wejścia w rezonans z Żywą Ziemią oraz uświadomienie siebie samego,
>>Jednej Energetycznej Jednostki - pełnoprawnym członkiem Kosmicznej Ludzkości.
>A jak wejdę w rezonans z ziemią, to kret przestanie mi ryć w trawniku? Jeżeli tak, to wchodzę w to.

To zależy na ile wejdziesz w ten rezonans
17-04-2010 01:23 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)

>To zależy na ile wejdziesz w ten rezonans

Czyli szkolenie u Was jest nieodzowne?


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
17-04-2010 01:28 
 Ocena-1 na 1
ReligionMan (20 punktów)
>>To zależy na ile wejdziesz w ten rezonans
>Czyli szkolenie u Was jest nieodzowne?

Nie, nie, udział w webinarium jest absolutnie dobrowolny.
To nie jest jakaś propaganda religii czy wyznania, ponieważ założyciele projektu nie są fanatykami religijnymi i otwarci na wszystkie idee.
Zresztą za kilka godzin będzie przetłumaczone i umieszczone na blogu oraz tu, kto będzie prowadził webinarium. Poprostu nie nadążam czasowo z tłumaczeniami.
17-04-2010 05:57 
 Ocena 1 na 1
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>To nie jest jakaś propaganda religii czy wyznania, ponieważ założyciele projektu nie są fanatykami religijnymi i otwarci na wszystkie idee.

   Pod warunkiem, że te prowadzą do wejścia w rezonans - także z Żywą Ziemią...

Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
17-04-2010 08:06 
 Ocena-1 na 1
ReligionMan (20 punktów)
>>To nie jest jakaś propaganda religii czy wyznania, ponieważ założyciele projektu nie są fanatykami religijnymi i otwarci na wszystkie idee.
>    Pod warunkiem, że te prowadzą do wejścia w rezonans - także z Żywą Ziemią...
Chyba nie za bardzo wiadomo o co chodzi z tym rezonansem z Ziemią?
Kiedy tłumaczyłem, sam nie za bardzo wiedziałem o co chodzi, więc nawet nie wiedziałem, jakie słowa użyć w j. polskim.
17-04-2010 07:21 
 Ocena 3 na 3
lukaszewicz (5674 punktów)

>A jak wejdę w rezonans z ziemią, to kret przestanie mi ryć w trawniku? Jeżeli tak, to wchodzę w to.
Od wchodzenia w rezonans z Ziemią to ostatnio wybuchają wulkany.Jaki to ma wpływ na energetykę kretów dowiesz się pewno z wykładu.

Marek.
17-04-2010 08:07 
 Ocena-1 na 1
ReligionMan (20 punktów)
>>A jak wejdę w rezonans z ziemią, to kret przestanie mi ryć w trawniku? Jeżeli tak, to wchodzę w to.
>Od wchodzenia w rezonans z Ziemią to ostatnio wybuchają wulkany.Jaki to ma wpływ na energetykę kretów dowiesz się pewno z wykładu.
>Marek.

No to zapraszam dowiedzieć sie
ReligionMan (20 punktów)
Program II webinarium 17.04.2010

CZĘŚĆ I
LEKTORZY


1. Marija Karpinskaja, Generalny Dyrektor niezależnej organizacji non-profit "Nowa Telewizja Planetarna M" (Rosja). Temat wykładu: " Projekty Marii Karpinskoj"

2. Rizal Dałkirik, Dyrektor wykonawczy filii "Service for Peace" Mindanao (Filipiny). Temat: " Co to jest Islam?"

3. Aleksandr Kuczierienko, Александр Кучеренко, Sekretarz Wykonawczy "Charytatywnego Funduszu Kultury Duchowej" (Rosja). Temat wykładu: " Działalność Funduszu Kultury Duchowej"

4. Angelo Mametti, szaman (Włochy). Temat wykładu: " Wesak"

5. Nikolas, twórca "Forum Religijnego ForumReligions.Ru" (forum w języku rosyjskim) (Polska). Temat wykładu: " Bahai"

Drodzy Słuchacze!
Teksty wszystkich wykładów będą przetłumaczone na język angielski, rosyjski, włoski, hebrajski, turecki oraz polski, i będą opublikowane na stronie " Connecting ". W czasie każdego wykładu na Waszych ekranach będą wyświetlać się linki na tłumaczenia danego wykładu.

CZĘŚĆ II
PROWADZĄCY MEDYTACJE


1. Nikolas (po polsku)
2. Sandro Flora (po włosku)
3. Kerl Toham (po rosyjsku)

Drodzy Słuchacze!

Medytacje, w których każdy z Was będzie mógł wziąć udział, NIE SĄ TŁUMACZONE NA INNE JĘZYKI!

Nie tłumaczymy medytacje, ponieważ jesteśmy pewni, że energia medytacyj bardziej jest odbierana sercem, niż rozumem. Wierzymy, że strumień energii, pojawiający sie pod czas medytacji, pomoże naszej świadomości przejść na nowy poziom komunikacji - poziom, na którym słowa nie są potrzebne!
NIECH SERCA NASZE BIJĄ JEDNOGŁOŚNIE!

CZĘŚĆ III
WOLNE DYSKUSJE


Drodzy Uczestnicy webinarium!

W trzeciej części będziecie mogli zadawać pytania Lektorom, dzielić się swoimi myślami, ideami oraz komunikować się ze sobą za pomocą komunikacji głosowej lub tekstowej (czat). W razie potrzeby, można będzie skorzystać z pomocy naszych tłumaczy, z którymi zapoznacie się na początku webinarium. Szczegóły techniki tłumaczeń Waszych występów przedstawimy też na początku webinarium.
17-04-2010 08:22 
 Ocena 7 na 7
Adamiak (36436 punktów)
>Program II webinarium 17.04.2010
> CZĘŚĆ I



Nie karmić trolla!
17-04-2010 08:38 
 Ocena-2 na 2
ReligionMan (20 punktów)
>>Program II webinarium 17.04.2010
>> CZĘŚĆ I
Nie karmić trolla!
[/n1]
>[/center]

Jestem ciekaw w czym się przejawia trolizm u mnie???

Przetłumaczyłem program webinarium dopiero teraz.

Po za tym, jeżeli nie chcesz, to nie czytaj, nie pisz, nie patrz.
Ja uważam siebie za normalnego użytkownika, nie za trolla!
17-04-2010 15:39 
 Ocena 3 na 3
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
> CZĘŚĆ I
>LEKTORZY


   ...czyli prelegenci z Wydziału Propagandy Komitetu Centralnego Sekty opowiedzą Wam (bo mnie nie!) o jedynie słusznych założeniach i celach, które powinny być też Waszymi celami ( chwilowo nie mylić z penalizacją).

> CZĘŚĆ II
>PROWADZĄCY MEDYTACJE


   ...pokażą Wam w praktyce kilka prostych sposobów prania Waszych mózgów - oczywiście gratis na początek (opłaty uiścicie później!).

> CZĘŚĆ III
>WOLNE DYSKUSJE


...czyli sprawdzian, kto z Was już dał się złapać w sieć [(sic!) czyli w web], nad kim jeszcze trzeba trochę popracować, a kogo już można wyrzucić na zbity pysk bo nie rokuje nadziei na ogłupienie.

   PS. Ja swój limit minusów na dziś już wyczerpalem, oczekuję sojuszniczego wsparcia.

Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
Meretseger (61860 punktów)
>"Upadek mitu o wieże Babel"!
Mitu o wierze w wieżę?
17-04-2010 08:43 
 Ocena-1 na 1
ReligionMan (20 punktów)
>>"Upadek mitu o wieże Babel"!
>Mitu o wierze w wieżę?
>

No myślę, że można mi to wybaczyc, nie jestem Polakiem, j. polski znam dobrze, ale nie na tyle, żeby tłumaczyć perfekt.
Sprawdziłem odmiany "wieża" dopiero po opublikowaniu tekstu.
Więc prawidłowo, mam nadzieję, jest o wieży Babel.
17-04-2010 16:10 
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)
>Więc prawidłowo, mam nadzieję, jest o wieży Babel.
Istotnie.
A można spytać, jaki jest cel Twego... hmmm... propagowania tych treści na forum portalu Racjonalista.pl?
17-04-2010 20:24 
 Ocena 3 na 3
nomilk (1013 punktów)
A można spytać, jaki jest cel Twego... hmmm... propagowania tych treści na forum portalu Racjonalista.pl?

Że też sam nie wpadłem, żeby zadać to pytanie.

three of a perfect pair
Fizyk (17637 punktów)
> Duchowe złączenie ludzkości dla wejścia w rezonans z Żywą Ziemią oraz uświadomienie siebie samego, Jednej Energetycznej Jednostki - pełnoprawnym członkiem Kosmicznej Ludzkości.

A częstotliwość tego rezonansu wynosi 15,03 megabzdur na sekundę.
17-04-2010 08:55 
 Ocena-2 na 2
ReligionMan (20 punktów)Odp: Bezpłatne webinarium UPADEK MITU O WIEŻY BABEL
>> Duchowe złączenie ludzkości dla wejścia w rezonans z Żywą Ziemią oraz uświadomienie siebie samego, Jednej Energetycznej Jednostki - pełnoprawnym członkiem Kosmicznej Ludzkości.
>A częstotliwość tego rezonansu wynosi 15,03 megabzdur na sekundę.
>

Skąd takie dane?
Jeżeli tekst wygląda na bzdury, to może to wina tłumaczenia?
Popraw mnie w takim razie.
17-04-2010 13:49 
 Ocena 3 na 3
Smith (10069 punktów)
>Jeżeli tekst wygląda na bzdury, to może to wina tłumaczenia?
>Popraw mnie w takim razie.
Cytat:
CZĘŚĆ II
PROWADZĄCY 1MEDYTACJE
(...)
Nie tłumaczymy medytacje, ponieważ jesteśmy pewni, że energia medytacyj bardziej jest odbierana sercem, niż rozumem. 2Wierzymy, że strumień energii, pojawiający sie pod czas medytacji, pomoże naszej 3świadomości przejść na nowy poziom komunikacji - poziom, na którym słowa nie są potrzebne!

1 Mylisz medytację z technikami medytacyjnymi.
2 W stanie medytacji nie pojawia się żaden "strumień energii" a jedynie praktykujący może "go" wzbudzić w sobie. Różnica jest taka, że nic nie przychodzi z zewnątrz tylko wychodzi ze środka.
3 Mylisz świadomość z jaźnią. Co zresztą bardzo często się zdarza ze względu na wielość terminów określających te dwa pojęcia w różnych tradycjach i mnogość, mniej lub bardziej udanych, prób tłumaczenia ich na język polski.
nomilk (1013 punktów)Odp: Bezpłatne webinarium UPADEK MITU O WIEŻE BABEL
WSTĘP WOLNY

i... WYJŚCIE ZAMKNIĘTE?


three of a perfect pair
17-04-2010 09:33 
 Ocena-1 na 1
ReligionMan (20 punktów)
> WSTĘP WOLNY
>i... WYJŚCIE ZAMKNIĘTE?

To zależy od Ciebie


Proszę nie kojarzyć tego webinarium z jakąkolwiek religiją czy ruchem religijnym.
ktośtam (650 punktów)
To jakaś sekta czy co? Ich i tak nie przebijecie


17-04-2010 12:32 
 Ocena-2 na 2
ReligionMan (20 punktów)
>To jakaś sekta czy co? Ich i tak nie przebijecie

No jak to ja nie znalazłem Ich
Już lece zapraszać

Sektą nie może być webinarium, z tego powodu, że tematyka co spotkanie jest inna, po za tym, to nie jest ruch, ani wyznanie, to tylko spotkanie, seminarium internetowe = webinarium.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365