> Polski rząd korzystając z zamieszania pogrzebowego,> sprzedał> licencje na wydobywanie gazu łupkowego amerykańskim koncernom za 1% wartości. Czy jest sens> utrzymywania takiej władzy? Czy należy wsadzić ich na wyborcze taczki? Powołać kolejną komisję> śledczą?Zamykam wątek, i do bazgrołów. Dziś już otwarto wątek na ten temat.
|