Racjonalista - Strona głównaDo treści
A ja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
23-04-2010 04:23Podolski Grzegorz (3 punktów)A ja
Ocena -1 na 1

A ja wiem gdzie mieszka prawda
W mym sercu

A ja wiem kiedy szczęście mnie dosięgnie
W tej chwili

A ja wiem po co świat się stworzył
Dla mnie


Podolski
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

apud (4399 punktów)

>A ja wiem po co świat się stworzył
>Dla mnie
napisz poemat z życia wyższych sferach, sexie, kazirodztwie, rasizmie, informatyce, zdradzie, cynizmie,muzyce, składający sie z 20 wyrazów zaczynających sie na literę "C"
23-04-2010 10:46 
 Ocena 4 na 4
spray (5875 punktów)
>>A ja wiem po co świat się stworzył
>>Dla mnie
>napisz poemat z życia wyższych sferach, sexie, kazirodztwie, rasizmie, informatyce, zdradzie, cynizmie,muzyce, składający sie z 20 wyrazów zaczynających sie na literę "C"
Jest już jeden wiersz, który prawie spełnia warunki. Ale on ma aż 26 wyrazów, więc do doskonałości mu daleko:

"Cyprian cyberotoman, cynik, ceniąc czule
Czarnej córy cesarskiej cud ciemnego ciała,
Ciągle cytrą czarował. Czerwieniała cała,
Cicha, co dzień czekała, cierpiała, czuwała...
...Cyprian ciotkę całuje, cisnąwszy czarnulę!!"

Musi się jakiś większy talent za to wziąć. Zdaje się, że kandydat już jest!
nomilk (1013 punktów)

Sugerujesz, że ktoś tu nie poddał się betryzacji?

three of a perfect pair
Podolski Grzegorz (3 punktów)
To tylko parę ciepłych słów na dzień dobry , taka mantra , więc odnosi się do ciebie , dla każdego świat się ...
Przy okazji przepraszam z góry za możliwe w moim wykonaniu błędy ortograficzne , stylistyczne , itp. - mam dysortografię . Cóż nie jestem doskonały , doskonałość ogranicza rozwój

Miłego dnia czytelniku .
23-04-2010 11:59 
 Ocena 1 na 1
nomilk (1013 punktów)
Miłego dnia czytelniku .

Serdecznie dziękuję i wzajemnie!

Ach i Ech...
co za Pech

Słoń powiesił się na nitce,
a lisica na swej kitce.


three of a perfect pair
23-04-2010 23:38 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
>Przy okazji przepraszam z góry za możliwe w moim wykonaniu błędy ortograficzne , stylistyczne , itp.
Aż dziwne, że przy tak długim wierszu ortograficznych udało Ci się uniknąć...
24-04-2010 07:15 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>Przy okazji przepraszam z góry za możliwe w moim wykonaniu błędy ortograficzne , stylistyczne , itp.
>Aż dziwne, że przy tak długim wierszu ortograficznych udało Ci się uniknąć...

   Masz na myśli spacje okołoprzecinkowe?

   Może być to dodatkowym instrumentarium poetyckim, metoda ekstra-ekspozycji kreująca zwykły przecinek na przecinak intelektualny, może...
24-04-2010 08:05 
 Ocena 1 na 1
Sylwek (15472 punktów)
Adamiak, gdybyś tu umiał wychodzić poza poprawność ortograficzną i osiągać również poprawność intelektualną. Ale w edytory tekstu niestety nie ma wbudowanych, obok słowników, przystawek rozumnych, nema, nema.

dnoterlikowskiego.blogspot.com/
24-04-2010 08:29 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Adamiak, gdybyś tu umiał wychodzić poza poprawność ortograficzną i osiągać również poprawność intelektualną.
   ...
24-04-2010 07:32 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>... w moim wykonaniu błędy ortograficzne , stylistyczne , itp. - mam dysortografię .
   Słyszałem, że większość dys-ściemografii i cała ściemologia zostały wynalezione tuż po wynalezieniu internetu - każdy ma jakiegoś hobbika.

>... doskonałość ogranicza rozwój
   Nie musiałeś mi tego pisać.

>Miłego dnia czytelniku .
   Za późno...
24-04-2010 08:06 
 Ocena 1 na 1
Sylwek (15472 punktów)
>Słyszałem

Na dachu?

dnoterlikowskiego.blogspot.com/
24-04-2010 08:29 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>Słyszałem
>Na dachu?
   ...
apud (4399 punktów)
>>>Słyszałem
>>Na dachu?

Na dachu ale z Kowalska!
Autografka (10638 punktów)
>A ja wiem gdzie mieszka prawda
>W mym sercu
>A ja wiem kiedy szczęście mnie dosięgnie
>W tej chwili
>A ja wiem po co świat się stworzył
>Dla mnie

Optymista

Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365