Nie mam zamiaru prosić w tym wątku o zdjęcie reklam, bo to już było. Chciałem się tylko podzielić tym, co dzisiaj ujrzałem na portalu. Google tak pięknie ilustruje artykuły na racjonaliście...
Ten wątek nie jest przytykiem - to tylko informacja dla władz portalu, która może nie być świadoma tego, co widzą niektórzy użytkownicy. -
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Redakcja portalu nie odpowiada za treść reklam Google, choć najbardziej skandaliczne reklamy możemy blokować. Wystarczy wysłać nam link takiej reklamy.