Kolega jarcio: www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,4870 w dniu 31 marca po odesłaniu koleżanki Liliac do garów, tak mocno nadąsał się na moderację, która to nikczemnie dusi tego rodzaju swobody wypowiedzi, że z hukiem opuścił nasze "lewackie forum", kategorycznie domagając się zablokowania konta: Cytat: Co ja mam zrobić żeby mi definitywnie, ostatecznie, permanentnie, a nawet bezpowrotnie zablokowano czy usunięto konto ??!!Dostanie ostatecznej blokady na konto na tym portalu to niczym wyczyn z księgi rekordów Guinessa albo co ... www.racjonalista.pl/forum.php/s,314537#w314905 Chcąc nie chcąc moderacja spełniła wolę, niemniej po miesiącu jarcio zatęsknił i wrócił jako Brentano: www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,37205Rozumiem, że poprosić o odblokowanie konta było głupio, bo wcześniejsze pełne dąsów okrzyki grożące "bezpowrotnością" łyso by wyglądały, niemniej administracja forum nie dopuszcza romantycznej możliwości, by "umarł Gustaw a narodził się Konrad" - nie można odciąć się od swojego wcześniejszego dorobku na forum, choćby po to, aby być uczciwym wobec innych uczestników. Tym samym zawieszamy konto Brentano, a pan jarcio może wrócić na nasze "lewackie forum", ale w ramach odblokowania swojego dawnego konta, o co w każdej chwili może się zwrócić pisząc na adres lp.atsilanojcar@muigelok[Niniejszy wpis proszę potraktować wyłącznie jako komunikat moderatorski] |