Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ban dla różańcowej Elżbiety

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
04-10-2010 22:59liliac (147340 punktów)Ban dla różańcowej Elżbiety
Ocena 10 na 12
Pośmialiśmy się trochę, pobawiliśmy, ale może pozbądźmy się już zjawiska zwanego Elżbietą różańcową vel lekarką żargonową, bo ani toto mądre, ani na dłuższą metę zabawne. Skrótowo- za styl dyskusji i łgarstwa.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Myflowers (2721 punktów)
>Pośmialiśmy się trochę, pobawiliśmy, ale może pozbądźmy się już zjawiska zwanego Elżbietą różańcową
>vel lekarką żargonową, bo ani toto mądre, ani na dłuższą metę zabawne. Skrótowo- za styl dyskusji i
>łgarstwa.
>
Racja. Niech sobie klepie swoje różańce na tym swoim kółku podwórkowym upss... różańcowym. Daj jej boże co najlepsze i niech odejdzie w pokoju...Amen.

P.S. Chociaż... tak naprawdę to ona komiczna jest. Ja bym tam wolała, żeby Logik odszedł w siną dal...

(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
MarcinK (9189 punktów)
>Pośmialiśmy się trochę, pobawiliśmy, ale może pozbądźmy się już zjawiska zwanego Elżbietą różańcową
>vel lekarką żargonową, bo ani toto mądre, ani na dłuższą metę zabawne. Skrótowo- za styl dyskusji i
>łgarstwa.
>

Eeee tam. Znachorka vel lekarka vel położna przecież zabawna jest. Nawet mi merytorycznie odpowiedziała w dziale kawały więc zna się na żartach.
Kowalska (14008 punktów)
>Pośmialiśmy się trochę, pobawiliśmy, ale może pozbądźmy się już zjawiska zwanego Elżbietą różańcową
>vel lekarką żargonową, bo ani toto mądre, ani na dłuższą metę zabawne. Skrótowo- za styl dyskusji i
>łgarstwa.

   Liliac, nic nie zrobisz. Już Prokaczystowską była, teraz różańcową. Te typy tak mają. Wywalisz oknem, drzwiami ci wlezie. Albo na odwrót.


Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
04-10-2010 23:54 
 Ocena 7 na 7
Myflowers (2721 punktów)

>    Liliac, nic nie zrobisz. Już Prokaczystowską była, teraz różańcową. Te typy tak mają. Wywalisz oknem, drzwiami ci wlezie. Albo na odwrót.
>

To i Logik w razie co tez wróci,ech...


(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
04-10-2010 23:56 
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)
>To i Logik w razie co tez wróci,ech...

   I za to Cię Myflowers tak lubię


Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Zgadzam się. Ale idąc bardziej w ogólnym kierunku, to chciałbym zaproponować banowanie osób, które chcą dyskutować bez dyskusji. To znaczy po wielokroć, pomimo upomnień, próśb etc. innych userów nie odnoszą się do niewygodnych dla nich pytań, tylko pomijają je i plotą dalej swoje. Taki zwyczaj jest tak naprawdę gorszy od obrzucania innych inwektywami etc. To nie odnoszenie się powinno się dotyczyć też argumentacji. Przykład:

1. Troll mówi: zielona żaba jest bogiem.
2. User: nie, jest płazem, wyewoluowała - zobacz (tu źródła)
3. Troll mówi: zielona żaba jest bogiem.

Gdy tego typu pętla się powtarza powinno następować banowanie Może to problem dla adminów, ale myślę, że każdy z nas z przyjemnością będzie zwracał uwagę na takie pętle misyjnego nonsensu.
05-10-2010 07:32 
 0 na 2
Logik (812 punktów)
no to wielu racjonalistów po rozmowach ze MNĄ powinno być zbanowanych ...


... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ...
05-10-2010 08:18 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>no to wielu racjonalistów po rozmowach ze MNĄ powinno być zbanowanych ...

   A Ty nie jesteś racjonalistą?


Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
05-10-2010 08:40 
 0 na 2
Logik (812 punktów)
jeżeli za racjonalistę uznamy kogoś, kto nienawidzi kleru, popiera michnika i wybiórczą, jest faszystą lub (co gorsza !!!) socyalistą, to NIE JESTEM RACJONALISTĄ ...


... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ...
05-10-2010 08:52 
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)
>jeżeli za racjonalistę uznamy kogoś, kto nienawidzi kleru, popiera michnika i wybiórczą, jest faszystą lub (co gorsza !!!) socyalistą, to NIE JESTEM RACJONALISTĄ ...

   Przeginasz.

I pisz poprawnie, bo mnie wkurza takie niechlujstwo.

Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
05-10-2010 09:03 
 Ocena-1 na 3
Logik (812 punktów)
nie, JA tylko odpowiadam na pytanie ...

KLAR !!!???

... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ...
05-10-2010 09:19 
 Ocena 3 na 3
apud (4399 punktów)
>nie, JA tylko odpowiadam na pytanie ...
>KLAR !!!???

Ach, żebyś jeszcze rozumiał te pytania
05-10-2010 10:43 
 Ocena 2 na 2
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Tak, tylko czasem odpowiadasz na swoje pytania, a nie na te, które są wpisane na forum. Zwłaszcza w kwestiach poglądów politycznych.
05-10-2010 11:08 
 Ocena-1 na 1
Logik (812 punktów)
ale w tym zakresie nie różnię się niczym od "racjonalistów" ...

... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ...
05-10-2010 14:58 
 Ocena 3 na 3
liliac (147340 punktów)
Zakończmy, proszę, rozmowę o Logiku. To wątek poświęcony naszej drogiej forumowej znachorce, Elżbiecie. Czy chcesz coś o Elżbiecie powiedzieć, Logiku?
05-10-2010 10:41 
 Ocena 2 na 2
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Nie czuję nienawiści do kleru, wręcz przeciwnie - przeważnie współczucie, gdyż szeregowi "duszpasterze" są zazwyczaj ofiarami zapotrzebowania naćpanych opium "Jezus" owieczek. Z "Wyborczą" miałem ostatnio same problemy. Biorę udział w akcji mającej na celu ochronę jednego z najpiękniejszych polskich parków przed zniszczeniem przez nieprzemyślaną inwestycję - "Wyborcza" nie podawała moich wypowiedzi w tej sprawie, lecz wymyślone i spreparowane własne wizje, mające na celu ośmieszenie idei obrony parku. Powodem było to, że inwestor mający robić drogę przez park jest reklamodawcą wyborczej, ja zaś nie. Faszystą nie jestem na pewno, socjalizm zaś to dość obszerne pojęcie. Byłem w Indiach i byłbym szalony, gdybym nie popierał sektora socjalnego w państwie.
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Ale ty też się zapętlasz. Zerknąłem na twoją rozmowę na temat lewica - prawica. Nieźle się zapętliłeś. Wymyśliłeś sobie rozmówców i gadałeś z tymi zmyślonymi, a nie z tym, którzy rzeczywiście z tobą rozmawiali. I po co?
apud (4399 punktów)
>Pośmialiśmy się trochę, pobawiliśmy, ale może pozbądźmy się już zjawiska zwanego Elżbietą różańcową

ja protestuje!!!

Kto mi będzie minusy stawiał?
jeszcze popadnę w samozachwyt i jeszcze bardziej próżna sie stanę!!!

I gdzie ja sie tak zrelaksuje (za darmo) i fito terapeutycznie?
05-10-2010 04:29 
 Ocena 2 na 2
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Te minusy są moje i już!
05-10-2010 09:12 
 Ocena 6 na 6
apud (4399 punktów)
>Te minusy są moje i już!

Chciałbys co?

Minus od kołka różańcowego to jak 100 plusów od Agnosiewicza
05-10-2010 10:51 
 Ocena 1 na 1
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Pewnie! Umiemy docenić dobre rzeczy, nie?
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Uważam, iż nie powinno się banować nikogo, dopóki jesteśmy "Racjonalistami" na miarę wątku "Ban dla Kowalskiej". Po prostu nie mamy prawa nikogo banować, sami nie będąc racjonalistami.
Alicja Duda (25557 punktów)
Sprawą banu zajmie się kolegium ( jak się zbierze ) a na razie zamykam watek.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365