Wpisy Pani liliac są pełne nienawiści i na dodatek kłamstw: www.racjonalista.pl/forum.php/s,366696#w366711Jak widać Pani ta zarzuciła mi "oszustwo": Jak wiadomo "oszustwo to przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej." Jak można wyczytać w "biblii laików" Wikipedii. Tak więc Pani liliac ewidentnie kłamie oczerniając publicznie mnie jako użytkowniczkę forum. Wpisy Pani liliac dowodzą jej chorej obsesji na mój temat. Jeśli się mylę proszę o wskazanie w którym miejscu. Na razie proszę o ban dla tej Pani która ewidentnie szkodzi. |