Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wniosek o zbanowanie Pani liliac

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
12-10-2010 16:27Elżbieta_kółko_różańcowe_Gdynia (5 punktów)
(zablokowany)
Wniosek o zbanowanie Pani liliac
Ocena -8 na 10

Wpisy Pani liliac są pełne nienawiści i na dodatek kłamstw:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,366696#w366711

Jak widać Pani ta zarzuciła mi "oszustwo":

Jak wiadomo "oszustwo to przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej."
Jak można wyczytać w "biblii laików" Wikipedii.

Tak więc Pani liliac ewidentnie kłamie oczerniając publicznie mnie jako użytkowniczkę forum.
Wpisy Pani liliac dowodzą jej chorej obsesji na mój temat.

Jeśli się mylę proszę o wskazanie w którym miejscu.
Na razie proszę o ban dla tej Pani która ewidentnie szkodzi.


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

liliac (147340 punktów)
Ot, a wystarczyłoby zamiast "biblii laików" poczytać "Słownik języka polskiego"
I regulamin forum- koniecznie
12-10-2010 16:55 
 Ocena 1 na 1
AdamGr (3037 punktów)
Boże jedyny czego to ludzie nie robią dla pieniędzy ...
12-10-2010 17:10 
 Ocena 8 na 8
liliac (147340 punktów)
>Boże jedyny czego to ludzie nie robią dla pieniędzy ...

Iiii, ja myślę, że tu na forum, to położna Elżbieta całkiem hobbystycznie. Bo że "medycyna naturalna", to naturalnie, że dla pieniędzy
12-10-2010 19:39 
 Ocena 6 na 6
Kowalska (14008 punktów)
>Ot, a wystarczyłoby zamiast "biblii laików" poczytać "Słownik języka polskiego"
>I regulamin forum- koniecznie

   Lej na to z wysokości Góry Synaj liliac. Prokaczystowskoiliahimowska z kółka różańcowego może Ci co najwyżej po gazety skoczyć. Jeśli oczywiście tytuły spamięta.

Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
12-10-2010 21:37 
 Ocena-2 na 2
Elżbieta_kółko_różańcowe_Gdynia (5 punktów)
(zablokowany)
>Prokaczystowskoiliahimowska z kółka różańcowego może Ci co najwyżej po gazety skoczyć. >Jeśli oczywiście tytuły spamięta.

Plus za wyobraźnię,skąd Pani bierze pomysły?

Dla Pani mam swoje określenie:
Proantyklerykalnastalinistka
12-10-2010 21:53 
 Ocena 5 na 5
Kowalska (14008 punktów)
>Dla Pani mam swoje określenie:
> Proantyklerykalnastalinistka

   Nie chcę być kĄtrowersyjna, ale chyba albo pro, albo anty...

Reszta też się nie zgadza. Się wyklucza jakby...


Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
Kuba Śruba (3184 punktów)
Drogie Panie!
Skończcie wojnę polsko-polską! Dosyć mowy nienawiści!
A jak banować, to chyba że obydwie!


Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
12-10-2010 17:35 
 Ocena 5 na 5
liliac (147340 punktów)
Ja nieuczciwości nie lubię, więc pozwolę sobie nie skorzystać z propozycji.
Jarosław Ziółkowski (972 punktów)
(zablokowany)
   Gdyby rzeczywiście liliac cię pomawiała, możesz złożyć pozew z §212 k.k. A jeśli nie, to wynocha, bo ktoś może zrobić to preciwko tobie.

Żadna religia nie jest ważniejsza niż ludzkie szczęście
— Budda
12-10-2010 18:44 
 Ocena 2 na 2
AdamGr (3037 punktów)
Droga Elżbieto
Wchodzę na twój profil i widzę :

Oceniony: 150 razy
Otrzymanych głosów negatywnych: 144
Otrzymanych ostrzeżeń: 2
Wypowiedzi na forum: 124

Ja bym się zastanowił czy to czegoś aby nie oznacza.
Jak myślisz?
Pozdrawiam.
12-10-2010 21:41 
 Ocena-2 na 2
Elżbieta_kółko_różańcowe_Gdynia (5 punktów)
(zablokowany)
>   Gdyby rzeczywiście liliac cię pomawiała, możesz złożyć pozew z §212 k.k. A jeśli nie, to wynocha, bo ktoś może zrobić to preciwko tobie.
>
Żadna religia nie jest ważniejsza niż ludzkie szczęście
— Budda


Jak Pani liliac albo Pan ma jakieś zarzuty do mnie to zachęcam.
Cała ta Pani liliac sama straszyła mnie kodeksem karnym...

Zachęcam do pozwu,będzie ją to kosztować zwrot kosztów procesowych ponieważ
nie mam roszczeń do tej obsesyjnej niedoszłej pracownicy służby zdrowia z okupującego dno akademickich rankingów Gdańska.
spray (5875 punktów)
O, cholera!

Nie daję minusów!
A tym razem chciałam - i sprawa się rypła

I dałam plusa... albowiem wielka jest siła przyzwyczajenia...

Proszę uprzejmie sobie go do serca nie brać, Elżbieto Różańcowa!
Zaraz jakoś zrównoważę
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Przecież to Ośla ławka pod linkiem!
Żeby banować za wypowiedzi z oślej ławki, to chyba musiałyby ostro łamać prawo III RP.

Pozdrawiam

No cóż. Wszyscy próbujemy coś wyrazić. Niekoniecznie to, o czym myślimy, że próbujemy to wyrazić.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>Jak wiadomo "oszustwo to przestępstwo

Oszustwo wg prawa karnego to oszustwo wg prawa karnego. Prawo karne reguluje dość wąski zakres zjawisk negatywnych. Prawo karne nie definiuje oszustwa, tylko wprowadza pojęcie oszustwa, które jest represjonowane tymże prawem. Poza prawem karnym są inne formy oszukiwania, które nie są penalizowane.

Wątek zamykam, jako zaśmiecający forum.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365