PiS jeszcze w tym roku zamierza stworzyć instytut szkolący nauczycieli i wychowawców, by "przywrócili młodzieży tradycyjne wartości" (w domyśle: chrześcijańskie). Na swoją obronę dodaje: "Wychowanie młodzieży musi opierać się na wartościach chrześcijańskich". Ludzie, powiedzcie, co o tym sądzicie, bo mnie to wydaje się być chorą indoktrynacją i brakiem szacunku dla przedstawicieli innych religii... |