>Co to za dziwna ankieta. Powinna byc mozliwosc >zaznaczenia wielu odpowiedzi. Moim zdaniem wszystkie >odpowiedzi sa "prawidlowe" - tzn. uwazam, ze wszystkie >podane mozliwosc powinny byc zalegalizowane. o ile wiem, zadając jedno pytanie, czekamy na jedną odpowiedź. taka jest specyfika sondy :/ zreszta w Polsce (jeżeli już) to tylko jedna z tych rzeczy może być w najbliższej przyszłości 'zalegalizowana' - konkubinat. bo np. na aborcję, katolickie rządy się nie zgodzą nigdy..
|