www.youtube.com/watch?v=0CcCDm6_J84Nie wiedziałem gdzie to umieścić, chciałem się tym podzielić ale do Bazgrołów szkoda mi było to wrzucać. Sytuacja nieco przypomina tę z uczniami parodiującymi Wojtyłę. kolega z prezentowanego filmiku wykazał się jednak dużo większym polotem czym zdobył moje uznanie. Jak znam życie (w naszym kraju) represje go nie ominą. Obym się mylił. EDIT: "Jego wybryk zarejestrował Dominik Tarczyński, członek stowarzyszenia Solidarni 2010. (...) Dominik Tarczyński pod umieszczonym w serwisie YouTube filmem zapowiada, że złoży pozew z powództwa cywilnego, ponieważ jako katolik czuje się wyszydzony. Zachęca też inne osoby, by zgłaszały się do niego w celu złożenia pozwu zbiorowego" Ale Dominik Tarczyński uważa, że nie ma nic złego w koczowaniu w namiocie Solidarni 2010 podczas gdy przebywa na zwolnieniu lekarskim będąc pracownikiem spółki państwowej. www.newswe(*)-2010-za-pieniadze-zus,75663,1 |