Wejdź na jakies forum matematyczne i tam poproś o takie rzeczy. Jeśli w dziale Nauka bedziesz umieszczał podobne powyższemu, nic nie wnoszące wpisy, to skończy się to banem - bo po prostu spamujesz.
Pozdrawiam
Jesteśmy wynikiem wykorzystania błędów ewolucji przez ewolucję.
|