Obecne przeszukiwanie wiadomości forum ma pewną denerwującą wadę - można wyszukać tylko 100 pierwszych postów (według nazw lub daty). Chyba, że ja nie potrafię z niego korzystać tak, by wyszukać więcej lub czegoś nie zauważyłem. Czasem potrzebuję znaleźć jakiś stary post lub wątek bez ręcznego przeglądania forum i jest mi ciężko, bo muszę sobie przypomnieć jakąś charakterystyczną część treści, a nie tylko słowo kluczowe - gdy post nie znajduje się w pierwszych 100 dla słowa kluczowego. Czasem także chcę poszukać starych dyskusji na jakiś temat i mogę znaleźć tylko ich część. Czy nie można by było tego poprawić - by owszem wyświetlało się 100, ale pod spodem był link do kolejnej strony wyszukiwania (lub jakiś wybór tych stron)? Co o tym myślicie? |