Proszę się nie denerwować - ja nie zaakceptowałem tego wpisu, gdyż nie dotyczył spraw naszego serwisu, a księga wyrażać ma (różne - złe i dobre) opinie o naszym serwisie. Tymczasem wpis dotyczył jakichś dyskusji z Forum - można go zamieścić na Forum i tylko na Forum (aby nie "zaśmiecać" Księgi Gości)
|