Cześć Rozmawialiśmy sobie z Lenathasem...z NCHordą, o ulepszeniach w przeliczaniu plików z Einstein@Home. Zadał sobie trud i okazało się, że: Jest nas zarejestrowanych 45 uczestników Czynnych (cokolwiek kiedyś robiących) 32 Z tego czynnych codziennie 15 Ze wszystkich nie ukrywających komputerów: Jakieś dopalacze ma tylko 10 osób (nazywajmy je przyśpieszacze) Niestety tylko 2 osoby używają (oprócz mnie i Lenathasa) modyfikatorów. Są to pliki polepszające kredyty, bez nich dostaje się małe kredyty, nie rzadko obniżając wyniki innym. Można informacje o ulepszeniach wysyłać na maile, ale to przecież spam. I teraz, co sądzicie o wysyłaniu Wam takich informacji na maile? Ilu ludzi zagląda do tego działu BOINC? Odezwijcie się. Musimy nawiązać jakąś nić kontaktu. Wylatuję do Irlandii, postaram się jednak być w stałym kontakcie.
|