SIema jestem tu nowy ale ogolnie szukam materiałów w jaki sposob mozna założyć własny kościół. NIe chodzi mi tu o jakas nowa wiare lub cos w tych klimatach lecz o obejscie podatkow oraz pewien rodzaj rozrywki w tworzeniu czegos malo spotykanego w naszym dziwnym kraju. Jak by ktos wiedział cos na ten temat - napiszczie na lp.teno.atzcop@namrolias lub odpiszcie w tym dziale ! Dzieki z gory  cU |