>ALE DLACZEGO JEDNEJ OSOBIE WSZYSTKO WYCHODZI, A INNEJ JUZ NIE?
moze dlatego, ze swiat stałby sie obrzydliwie nudny, gdyby wszystko wszystkim ZAWSZE wychodziło?! a poza tym, gdyby kazdy dzien bylby tym SZCZESLIWYM, nie potrafilibysmy docenic dobroci losu. dzieki temu, ze szczescie przeplata sie z przykrosciami, to pierwsze ma wieksza wartosc. jak mozna sie cieszyc z czegos co jest rutyną?? odnosze wrazenie, ze spotkalo Cie WIELKIE niepowodzenie...
|