Nie ma watpliwosci istniejemy, ktos nas stworzyl wlacznie z otoczeniem. Nazwijmy go Bogiem, aby nie komplikowac sprawy nie bedziemy sie zastanawiali kto stworzyl Boga.Jezeli jestesmy w granicach "normalnosci" zachowujemy sie w sposob podobny. Dlatego mozemy powiedziec "nie rob tego drugiemu co Tobie nie szkodzi". Mysle ze to podsumowuje u ludzi normalnych dziesiec przykazan...Niestety trudno jest okreslic kto jest normalny. Homoseksualisci, sadysci, masochisci itp. moga twierdzic, ze zadawanie bolu ,albo powodowanie jest rzecza ktora im sie podoba i niewazne czy szkodzi! Nalezy zatem zastanowic sie czy sa oni umyslowo odpowiedzialni. Stosunek homoseksualistow jest nie tylko szkodliwy ( fizyczne uszkodzenie odbytu) ale na domiar zlego doprowadza do roznych chorob (rak odbytu, HIV, syfilis itp).Nie nalezy byc geniuszem, aby zrozumiec, ze jest to zachowanie wykraczajace za granice "zdrowego rozsadku" albo "normalnosci". Bog dal nam mozliwosc krytycznego niezaleznego myslenia. Nikt nie moze nas przekonac ,ze czarne jest biale. Taka indoktrynacja nie istnieje. Nasowa sie zatem pytanie co spowodowalo takie znieksztalcenie "zdrowego rozsadku". Jak wiadomo chorzy umyslowo moga widziec albo slyszec cos czego "normalni "ludzie nie zauwazaja. Pewien stary mezczyzna pomimo dobrych oczu nie mogl zauwazyc zadnej atrakcyjnej kobiety, mimo ze dawniej tyle ich widzial... Hormony odgrywaja duza role. Czyzby byla taka substancja, ktora zniszczy "zdrowy rozsadek"? Nadal mamy zboczencow na wysokich stanowiskach w kosciele. Niektorzy biskupi (w USA) twierdza ze nalezy sie z tym zjawiskiem pogodzic bo to natura. Na polu czesto chwasty rosna lepiej jak przenica, to prawda...Zagadka pozostaje dlaczego Bog pozwolil nam widziec rzeczywistosc w tak rozny sposob, ze "zdrowy rozsadek " stal sie pojeciem WZGLEDNYM. Wyglada na to, zejestesmy " swinki morskie" w jego laboratorium. Ciekawe ktore z nas moga spelnic wymagania, podejrzewam ,ze chwasty wyszly poza granice testu. Logika wskazuje, ze zadnemu tworcy nie podoba sie gdy kreacja niszczy siebie i innych. Wyobrazmy sobie co by sie stalo gdyby wszyscy stali sie homoseksualistami... Rak to samobojca gdy wygra umiera razem z gospodarzem. |