>
>Za największego piewcę satanizmu Ryszard Nowak uznaje>
organizatora festiwalu Jurka Owsiaka. - Wystarczy spojrzeć,>
co ten facet robi z rękami - wyjaśnia. - Jego dłonie są>
nerwowe i często pokazują znaki charakterystyczne dla>
wyznawców szatana. Owsiak to zakamuflowany satanista.po przeczytaniu tego fragmentu nie wiedzialam do konca jaka reakcja emocjonalna jest tu adekwatna... z tej niepewnosci reakcji zadnej nie bylo,a jedynie ogromne poczucie wewnetrznej pustki,co odczuwam gorzej niz najwieksza wscieklosc...
rzeczywiscie tylko w polsce jest mozliwe,ze jakas religijna organizacja prowadzi zajecia z wiedzy o psychomanipulacji
chyba w kazdym innym 'normalnym kraju' drastyczna sprzecznosc byla by tu niedopominiecia...i szkoleniem w tym zakresie,z pewnoscia zajely by sie organizacje swieckie.
na pocieszenie dodam ,ze nie tylko z polsce ludziom wiary zaczyna odbijac palma.
wszyscy widzimy do czego prowadzi extremizm.
spotkalam sie ostatnio z jeszcze jednym jego przejawem.
przyszlo mi spedzic dlugi wieczor na rozmowie z niezwykle sympatycznym( pierwsze wrazenie) wyznawca rastafarianizmu z gambii.
wiedzialam,ze u podstaw tej religii lezy rasizm,ale wiedzialam tez,ze obecnie podloze rasistowskie nie wystepuje w ruchu rasta.
jakze sie mylilam...
poza tym,ze dowiedzialam sie,ze 'prawdziwi rzydzi' byli czarni,jezus oczywiscie tez( gosciu,ktorego wizerunek nam daja mial na imie Cessario i zyl kilkadziesiat lat pozniej!!)
wykorzystujac na swoj pokretny sposob kilka cytatow z przekladu biblii krola henryka V koles chcial mi wmowic,ze wszystko co od boga ,musi byc zrodzone w afryce.
ze inne rasy powstaly,bo lud bozy( czarny lub bozy) zaczal kopulowac z 'upadlymi aniolami' ( wiec demonami!!) zradzajac z ten sposob inne juz,upadle rasy... caly babilon

:P
troszke sympatia do goscia opadla po tym wyznaniu...
te rewelacje,w ktore koles wcale nie wierzy , on to po prostu 'WIE'
to nie wszystko.
slyszalam o ludziach przemieniajacych sie w weze( wszedzie na swiecie!)
swoja droga od jednej nawiedzonej islamki tez to slyszlam,na dowod pokazywala wydrukowane zdjecia jakiegos stwora,ni to krokodyla ni to czlowieka...( nie slyszalam natomiast na ten temat w zadnych innych obiektywnych zrodlach)
co do islamki,to wtrace w temat,ze byla jedna rzecz,ktora rzeczywiscie mnie dosc zszokowala...
w australii mianowicie rosnie sobie drzewo,skierowane dokladnie na mekke,przedstawia ono w bardzo dokladny,detalistyczny sposob muzlumanina w pozie modlitewnej( stojac,pochylony,z rekami wyprostowanymi przed siebie).naukowcy podobno zbadali to drzewo dokladnie,nie stwierdzono na nim czynnikow innych niz naturalne ....
CZY KTOS O TYM SLYSZAL?
wracajac do mojego rozmowcy 'ze swietego ladu

P'
ponad to wszystko dowiedzialam sie ze swiatem rzadzi tajemnicza rasa 'smokow'.
george bush,krolowa anglii i wiele innych znanych postaci to w rzeczywistosci 9 metrowe potwory pijace krew i odprawiajace tajemnicze rytulaly.
( wlasne sledztwo wykazalo,ze czlowiek zwacy sie david icke byl odpowiedzialny za te akurat manipulacje w umysle rstafafianina,ktoremu udalo sie uciec 'przed igla bialego czlowieka' ( szczepieniem) i dlatego widzi swiat duchowy...nie wiem ile splifow musi spalic,aby go zobaczyc,mi w kazdym bardz razie mimo wielu staran

sie to nie udalo ( to pewnie ta igla!!)
pod koniec bylo juz dosc schizmatycznie...przepowiednia apokalipsy (ktora juz trwa!!)
5-7 mesiecy,przeciwlegly brzeg tamizy przestanie istniec( 10 min mam do rzeki sic!!)
ludzie zaczna zamieniac sie w to czym naprawde sa( kazdy bialy proawdopodobnie wiec stanie sie oblesnym stworem)
ludzie zaczna zjadac sie nawzajem
kazdy,kto utrzymyal przypadkowe kontakty sekualne zamieni sie w wampira
ksiezyc zejdzie nizej
na ksiezycu bedzie widosczny czlowiek,dmiacy w trabe
i oczywiscie powroci zbawiciel...nie wyjawil kto
( na pewno nie zadnen tam czarny jezus,tylko hajle sielesia- czy jakos tak.)
etiopijski cesarz,umarlo mu sie w sumie calkiem niedawno...rastafarianie okrzykneli go bogiem( byl kolejnym wcieleniem jezusa- i 225 od dawida

( czarnego dawida oczywiscie),chodz sam do konca temu zaprzeczal

P
oh...smiac mi sie chce jak teraz pomysle...ile w nim bylo pewnosci ,i te zolte oczy....brrrrrr
napisalam tutaj,zeby ktos sobie mogl przeczytac,ze polski katolicyzm,a nawet katolicki extremizm,sa czasem w odniesieniu do innych wyznan ,niczym bajka o kreciku w porownaniu do np. horroru,ktorego nie mog sie ostatnio z glowy pozbyc 'the descent' -swoja droga polecam.
swiatynia rastafarian jest na przeciwko mojego domu- koles posyla mi plomienne usmiechy,kiedy widzi mnie z corcia na dworze.pewnie dlatego,ze ktos bialy w ogole wykazal zainteresowanie tego jak on widzi rzeczywistosc...ja juz dziekuje,chce spotykac na swej drodze wiecej ateistow...