>czesc >interesuje sie muzyką, filmem od dłuższego >czasu.kolekcjonuje nagrania moich ulubionych autorów.mam w >związku z tym pytanie: czy wypożyczanie z biblioteki płyt z >muzyką i kopiowanie ich TYLKO na własny użytek w liczbie >jednej kopii jest sprzeczne z prawem?czy takie zachowanie >podlega karze? > Witaj Wypożyczanie i kopiowanie bez zgody właściciela praw autorskich i producenta podlega karze do lat... Tak stanowi nasze prawo!!! Co innego gdybyś był właścicielem danej płyty i np. aby się nie zniszczyła skopiowałbyś ją na własny urzytek, wtedy działasz zupełnie legalnie, bo masz do tego prawo Pozdrawiam Greg13
|