Bardzo sensowne posunięcie. Sam mieszkam poza granicami kraju, toteż pewnie niewiele bedę miał tam zakomunikowania, ale wydaje mi się, że dział ten jest krokiem ku przywróceniu równowagi tematów (szczrze mówiąc, to chciałem już postulować zmianę tytułu "Racjonalisty" na "Zajadły antyklerykał"  ) Krótko: Jestem za. Tak trzymać  P.S. Thorvoyu - ja też, również, także, tudzież, oraz i zarówno przeczytałem Twoja pocztę. Solidaryzuję się i nawet dałem Ci plusika. 
Pozdrowienia, IQ955. [Marek Czeszek]
|