Czy ktoś raczy obsługiwać księgarnię internetową? Wpłaciłem pieniądze za dwie książki i nic, zero kontaktu za wyjątkiem maila o numerze konta! Jestem z natury cierpliwym człowiekiem ale z podobna jakością obsługi dawno sie nie spotkałem.
Jeśli w dalszym ciągu będzie wyglądało to tak jak obecnie to obawiam się iż koniecznym będzie zgłoszenie to do odpowiednich instytucji Państwowych. |