Witam serdecznie pisze prace dyplomowa o temacie "Sytuacja prawna zwiazkow wyznaniowych w II Rzeczypospolitej " . Prosba moja jest taka .Czy moglibycie mi pomoc stworzyc takie ramy pracy( plan ) co powinna zawierac. Mam malo czasu a niestety pracuje i wiecie jak jest . Mysle ze z wasza pomoca uda mi sie to napisac. z gory dziekuje wszystkim : Pozdrawiam . ps . Jezeli napisalem posta nie w tym miejscu to prosze o przeniesienie . Moj mail moc.liamg@tnaruc
Współczuję. A swoją drogą dziwię się, że ludzie piszący pracę proszą o pomoc skoro są seminaria. Poza tym to ma być Twoja praca więc wysiłku troszkę nie zaszkodzi. pozdrawiam