Racjonalista - Strona głównaDo treści
User of the day - BOINC

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Projekty BOINC
NapisanoAutorTytuł
10-11-2006 12:04Lenahtas (40 punktów)User of the day - BOINC
Dawno mnie tu nie było(brak stałego dostępu do Internetu). Ostatnio wróciłem do liczenia. Dzisiaj wchodzę na stronę projektu Einstein@Home, a tu widzę "User of the day: NHorde". Dzięki za głosy! Był jeszcze ktoś z naszej drużyny użytkownikiem dnia w jakimkolwiek projekcie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Celecrin (11895 punktów)
Cześć
Gratulacje!
Dobrze, że wracasz do gry. Powoli zbliżamy się do 1 mln. JAK TO UCZCIMY?
Warto zrobić jakieś święto.
Szkoda, że tak mało użytkowników jest aktywnych na forum. Niedługo, naszej godnej czci, koleżance liderującej stuknie w programie Einstein 100 tys, też można by to uczcić...
Lenahtas (40 punktów)
Cześć
>Powoli zbliżamy się do 1 mln. JAK TO UCZCIMY?
Odpowiednim tematem na forum?
>Szkoda, że tak mało użytkowników jest aktywnych na forum.
Zgadzam się. Z tego co widzę na forum nic się nie dzieje. Nie ma już żadnych przyspieszeń do Einsteina (może są jakieś do innych projektów), ale czasem można się zwyczajnie pochwalić ilością kredytów. Przykładowo nie widzę postu na temat pierwszego milionu naszego zespołu w ogólnych statystykach. Można chociaż od czasu do czasu zrobić jakieś podsumowanie wyników zespołu (w niektórych projektach jesteśmy na 3 miejscu w Polsce, ogólnie na 19) albo napisać coś o jakimś ciekawym projekcie. Ja mam na oku projekt PlanetQuest. Tylko kiedy on ruszy...
Celecrin (11895 punktów)
Cześć
Przyśpieszenia są, tylko Wielki Węgier jest teraz wewnątrz programu. Poprawia coś stale na bieżąco.

Ludzi w zespole stale przybywa, jak to cieszy!
Zbliża się koniec roku, więc będzie można zrobić podsumowanie. Działamy od lutego, raczej w sposób bardzo luźny, a jednak udało nam się zgromadzić ponad 100 osób. Mało z nich jest aktywnych w sposób stały, ale to problem wszystkich zespołów...
Payo72
Witam i gratuluję.
Dzisiaj przydarzyło mi się to samo. Zostałem 'user of the day' na einstein@home

Wróć do listy wątków działu Projekty BOINC

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365