Cześć Gratulacje! Dobrze, że wracasz do gry. Powoli zbliżamy się do 1 mln. JAK TO UCZCIMY? Warto zrobić jakieś święto. Szkoda, że tak mało użytkowników jest aktywnych na forum. Niedługo, naszej godnej czci, koleżance liderującej stuknie w programie Einstein 100 tys, też można by to uczcić...
|