Podobnie, jak w doświadczeniach z innych wpisów, zamówiłem kilka książek. Dostałem informację, że zamówienie gotowe i konto do wpłaty. Po przelewie zapadła cisza. Ani paczki, ani odpowiedzi na maile, telefon "nie istnieje". Co to za standardy? Przy zamówieniu wyraźnie podano termin wysyłki 24 godz od przelewu. Czy ktoś ma podobne problemy? Czy ktoś otrzymał przesyłkę w terminie? Albo czy ktoś w ogóle otrzymał ostatnio zamówione książki? Czy powinienem się niepokoić? Niedawno zostałem oszukany zakupując w sieci, czyżby i Racjonalista? Aż mi się nie chce wierzyć |